Mene vankilaan kulkematta lähtöruudun kautta

Sut tuomitaan, mieti sitä ja narskuta hampaitasi odotellessasi.
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tiedätkö kansanvituttaja, että mistä tietää, että sun guupassa rassaa 24 h?

Huutelet paskasivustollasi herrasi nimeä jatkuvasti :)

Äänestä

peltli, tuuk pane muu pyllyyn lappusten ale.

Äänestä

kun sua pantiin pyllyyn 24/7 pinnasängyssä - Ari Olavi Savolainen?
Kerro vaan reilusti täällä, ei näitä kukaan kuitenkaan lue.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


JulkkariiTulossa kirjoitti:

Sut tuomitaan, mieti sitä ja narskuta hampaitasi odotellessasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu