Missä on tämän aamun luukku Onnii?

Tämmönen peli ei vetele että joskus avataan luukku ja sitten ei avatakaan!!
4146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

:D Sanos muuta nainen peiton alla. Luukutetaan Onni yhdessä:D

Äänestä

Ylläpito poistaa monesti Onniin joulukalenterit.

Äänestä
  • Ne on niin sairaita! ;D

    Äänestä

haluan olla sun peitto. OO sä mun peitto. Lämmitetään toisiamme. T ;pT
olet kaunis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_11445514 kirjoitti:

Tämmönen peli ei vetele että joskus avataan luukku ja sitten ei avatakaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu