oispa oikeesti kiva

nähä vielä mies ennen joulua:)
33731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Täsä mä ny sitte oon. Kattelle poijes. Mut älä polta reikää vaatteissiin

Äänestä
  • Kyllä minä katselinkin. Sinussa on niin paljon karismaa.

    Ja sitten vielä tajuat sekunnissa, missä mennään; osaat heti alkaa puhua oikeasta aiheesta.

    Kyllä olet ihastuttava - mies!

    Äänestä

  • Ei sinulla koko ajan ollut niin paljon vaatteita. Toivottavasti et saanut palovammoja kaulan ja lantion väliselle alueelle. (Tuli tuijotettua.)

    Äänestä

oliko kyseessä sen oman siipan, vaiko toisen oman näkeminen, vai oliko kyse vaan yleensä äijänköntyksestä?

Äänestä
  • ei hä sua tarkottanu narsisti

    Äänestä

  • kytit mustiksena jos joku sun ukkoas täällä kaipaa. No ihan varmasti kaipaakin, nimittäin peli on menetetty siin vaiheessa kun akan tarvitsee tulla ikävä palstalle kyttimään pettääkö sen mies ;D

    Äänestä

eiköhän me huomenna taas nähdä...i hope so...

Äänestä
  • ap toivottavasti nähdään ,joulu olis pelastettu :)

    Äänestä

  • tottakai haluaisin nähä muulloinkin.vaikka jokapäivä.niinku ennen.

    Äänestä

Niin olis... Mutta tuskin oot hän.

Äänestä
  • No kysäse mua. Jos ois mulle.

    Äänestä

kattele miestenlehtiä

Äänestä
  • No ei taatusti löydy. Jo olisi aikoihin eletty, jos tarkoittamani henkilö (mies) esiintyisi pornolehdessä. Eivätköhän ne miehet ole vähän nuorempia, esiintymishaluisempia ja tyhjäpäisempiä.

    Äänestä

  • Ei_ole_linssilude kirjoitti:

    No ei taatusti löydy. Jo olisi aikoihin eletty, jos tarkoittamani henkilö (mies) esiintyisi pornolehdessä. Eivätköhän ne miehet ole vähän nuorempia, esiintymishaluisempia ja tyhjäpäisempiä.

    minkä ikäinen hän??

    Äänestä

  • Sopivan ikäinen. :D

    Etkö olekin maajussi kaikkeen sopiva, ja todella kiltti(?)

    Äänestä

  • Ei_ole_linssilude kirjoitti:

    No ei taatusti löydy. Jo olisi aikoihin eletty, jos tarkoittamani henkilö (mies) esiintyisi pornolehdessä. Eivätköhän ne miehet ole vähän nuorempia, esiintymishaluisempia ja tyhjäpäisempiä.

    On sullaki likanen mielikuvitus. En nimittäin meinannu miestenlehdillä pornolehtiä. Meinasin, että kato ns. miestenlehdistä miesten naamavärkkejä

    Äänestä

Milloin nähtiin viimeksi?

Äänestä
  • Eiköhän oikea ihminen muista.:D
    Etkö muistakin?

    Äänestä

  • keväällä nähtiin.:(maaliskuussa.

    Äänestä

  • ap keväällä nähtiin:(maaliskuussa .

    Äänestä

  • Maajussi taisi vain käväistä ketjua.
    Hyvää Joulua!

    Äänestä

  • ei oo maajussi

    Äänestä

  • ap No onneksi mulla on kuva,jota voin katsoa ku on ikävä sua...jos ei nähä ihan livenä:(

    Äänestä

  • suajosvainpassaa kirjoitti:

    ap No onneksi mulla on kuva,jota voin katsoa ku on ikävä sua...jos ei nähä ihan livenä:(

    oletkos sinä se oulun suunnasta kirjoittava?

    Äänestä

  • miksi kysyt?

    Äänestä

  • suajosvainpassaa kirjoitti:

    miksi kysyt?

    kyseinen naikkonen nähnyt kaivattunsa maaliskuussa viimeksi niinkuin sinäkin.

    Äänestä

  • en ole oulun suunnasta,ihan toisaalta olen,niin ja en tiedä edes haluuko hän edes nähdä.

    Äänestä

  • suajosvainpassaa kirjoitti:

    en ole oulun suunnasta,ihan toisaalta olen,niin ja en tiedä edes haluuko hän edes nähdä.

    koska siis näit hänet viimeksi?

    Äänestä

  • toivotankin hänelle oikein hyvää ja rauhallista joulua ,koska mä tiijän että en näe häntä ikävä kyllä,mutta toivossa on hyvä elää.en voi häntä unohtaa.

    Äänestä

  • No niin maaliskuussa 23.3 viimeisen kerran.sen jälkeen en ole nähnyt.:(

    Äänestä

Ja paleltaa!!

Äänestä

No tämä on väärä paikka mutta onko normaalia että 9 vuotiasta lasta isä pukee aamuisin kouluun ja harrastuksiin lapsi on normaali ei tarvitsisi tukea mutta isällä aina kiire ei ehdi opettaa mitään. Eikä kuuntele millään ettei tarvitse. Hän lukee kokeisiin pojan kanssa jossa on jotain outoa poika 15 vuotias hän lukee sängyllä koko koe alueen hänelle ei kysele eikä kuuntele vaan lukee vain. Outoa puhetta muutenkin kuuluu isän suusta lapsille.

Äänestä

Niin se meni tääkin päivä.näkemättä sinua.meinasin soittaa ja toivottaa hyvää joulua ja parempaa uuttavuottta.nyt en tiijä vastaatko puhelimeen.:(
Ps.muistelen sinua joka päivä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suajosvainpassaa kirjoitti:

nähä vielä mies ennen joulua:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu