tiedostan vanhat ongelmani

Narkkari keskustelu voisi jatkua :D sun tai sen toisen kanssa. Sain eilen sellasen hoksaus tilan.
8146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Vieläkö tekee mieli?

Äänestä
  • Tähän täytyy vastata, että jos tarkoitat seksiä niin ei tee mieli enää. Ei ole minkäänlaista tarvetta sillä saralla enää.

    Äänestä

Mikä narkkari? "Risto", emme voi mitään sille, jos sinulla on nyt jo niitäkin ongelmia.

Äänestä

Se nainen on minun huumettani.

Äänestä

Mä laitan tähän

Äänestä

Up..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enoleasiastapuhunut kirjoitti:

Narkkari keskustelu voisi jatkua :D sun tai sen toisen kanssa. Sain eilen sellasen hoksaus tilan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu