Mikä olisi paras lelu aloitella peppu leikkejä yksikseen noin aluksi
miehen tarpeeseen
24
3092
Vastaukset
- Seppo18v
Eipä kait se kummempaa vaadi paitti liukastetta? Sivulla on simppelit ohjeet, joita jopa minä osaan seurata. :D
http://seksivinkit.org/miesten-g-piste-totta/ - pnhoojaprcceeessäsi
Piirinuohoojalta löytyy reikääs lelut ...hommaa akka eläkä persettäs rassaa.
- sdfdfssfd
Mitenkäs sen pillun voi työntää perseeseen?
- Rybäriin
Kurkku on hyvä. Ei tartte ees liukastetta kun käytät sitä suussasi vähän väliä. Älä pure, koska sitten on vaikeampi ujuttaa sitä rybyreikään.
- velikäsi
Tapilla on hyvä aloittaa. Tilaa pari eri kokoista.
Muista liukkari! :) - Aasix
Ostat marketin suurimman porkkanan, kuori se ja 100 numeroisella hiekkapaperilla hio sileäksi ja pää pyöreäksi , pese ja keitä höyryllä pehmeäksi mutta jätä sisus puolikovaksi, nosta pois kattilasta anna hiukan jäähtyä , laita päälle liukkari ja liuta puolikuuma tuote suoleen ja nauti. Jos jäät kiimaiseksi mene takaisin keittiöön ota 3 munaa, keitä kovaksi ja kuori , lämmin ja kimmoisa pinta , upota kaikki aromipesääsi ja nauti , lopuksi mene pöntölle ja hiljaa pinnistä tavarat hiljakseen pyttyyn , olet saavuttanut mielenrauhan moneksi tunniksi.
- Rekaton
Ja jos joku rekkajorma jäi kylmäksi , lämmitä hk sininen mikrossa , työnnä onnelaasi , mene keittiöön ja kuori avokaado , tämä tilalle konehuoneeseen , hyppele huoneessa kunnes tunnet seisovasi avokaadon päällä , jatka matkaasi rekalla.
- reikä_roope
Pylväsporakone ja porkkana ;)
- huomaamaton-lelu
Voisi olla kiinnostavaa löytää marketista jokin 'viaton' esine, vaikka noin sorman paksuinen tai hieman enempi, mutta joka olisi hieman jellytyyppisen joustava.
Sellaisella voisi rauhakseen ja hiljalleen kuulostella fiiliksiä ja josko eturauhanenkin antaisi mielyttäviä tuntemuksia.
Ps. Kun miehillä alkaa ilmaantua ne ensimmäiset eturauhasen liikakasvun oireet, niin urologilla takistuksen ja vakavemman poissulkemisen jälkeen, monilla asiaan auttaa eturauhasen hieronta. Parhaassa tapauksessa voi välttyä tai ainakin siirtää paljon kauemmaksi lääkityksen tarpeen eturauhasen liikakasvuun. Sitten jos hieronnasta saa vielä nautintoakin, niin sehän on vain boonus. - poraaja38
osta tommonen eturauhasenhieromaväline http://xxxparadise.net/index.php/valineet
- SilkkaaNautintoa
Jos eturauhasta meinaat kutkutella niin suosittelen tätä:
https://ihmeellinenhuone.fi/seksilelut/Peppuseksiin/eturauhashieroja-invader- siemensyöksyy
Eturauhasen kutkuttelu on parasta viihdettä.
itse suosittelen vihanneksia ennen kun lähdet seksileluja tilaamaan, erikokoisia kurkkuja esimerkiksi millä testailet itseäsi ja rajojasi :)
- Bimies2
Kannatta kokeilla erikoisilla, pestyillä ja paksumpi pää pyöristetyillä porkkanoilla. Liukkarin käyttö sallittua!
- laatulaitteet
Yksiä parhaita taitaa olla nuo Lelon mihille takoitetut mallit, hintavia, mutta laadukkaita:
- https://ihmeellinenhuone.fi/seksilelut/Peppuseksiin/350-lelo---billy---miehille
Sitten voisi olla kiinnostava jokin laadukas ja helposti säädettävä (namiskat ergonomisia) hieroja, mutta jonka päällä voi halutessaan istuakin. - Funkkerr
https://www.sinful.fi/rocks-off-bad-boy-eturauhasvibraattori
Lempilelu tällä hetkellä. Käytössä päivittäin. Vaimokin tykkää... - Anglokiko
Siis mitä helvettiä tuoltahan saa ilmaiseksi dildon??? Kyl emäntä ny tykkää!!
- Venuenue
Parin dildokokeilun jälkeen käyttöleluksi on jäänyt CheekyBoy. Se on kyllä aika paksu mutta vastaa todellisuutta. Pysyy hyvin paikoillaan pitämättäkin ja painaa juuri oikeaan paikkaan sopivasti.
- aapelitappi
No olisko vaikka joku maltillisen kokoinen anustappi?
- makkaraherkut
Aloittelijalle, ja kokeneellekin, Hk-sininen kondomi. Kuori varovasti makkarasta kuori pois ja sitten kondomi tai kaksi päälle ja juuresta solmuun, niin pysyy päällä kovemmassakin vatkaamisessa. Ja eikun kasviöljyllä paikat liukkaaksi, niin parisen tuntia menee mukavasti. Makkaraa on mukava luiskautella ihan kokonaan sisään, eikä ole pelkoa, että se jää jumiin sisälle. Mulla on ollut kolme hk:ta yhtäaikaa sisällä :) Yksi livahti mutkan taakse, joten kesti hetken, ennen kuin se tuli ulos.
- SyökääVaan
Jos joku nyt olis niin tyhmä että alkais jotain makkarapötköä anukseen tunkemaan niin HK-sininen on siihen aivan surkea. Liian iso ja pehmeä joka menee lytyyn ja jopa hajoaa palasiksi.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei184271Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1261484- 1011390
Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli3161262Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi651246- 461157
Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk721150Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253961- 86905
Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?49864