Mä tyykkän yhdestä pojasta ja se on mua vanhempi muut mulla on sellainen juttu mä en uskalla puhua sille auttaka mua mitä mun pitää tehdä
Mitä teen kun olen ihastunut
Nooe
5207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
antaisitko lisätietoja? missä näet tämän kyseisen pojan?
Mä nän sen yleensä kirjastossa
Jos te ihmetelete missä mä on tään kyseiseen pojan tavannut niin koulussa
Hmm?? :D
Kannattaa ehkä mennä puhuun sille pojalle, tiedän hyvin kyllä teini-ajan ujouden, itse jo 30v nuorimies, muistan vielä kuin kirkkaana minun piti mennä esittäytyyn 2v nuoremmalle tytölle, olin silloin 20v, huh olin metrin hänestä ja arvaa mä käänsin automaattisesti kengänkantoja takasin tulosuuntaani ja otti niin päähän miksi en saanut sanottua sitten yhtään mitään.. Tää tapahtu ammattikoulu-aikoina..
Muutaman koulunsisäisen postin jälkeen sain hänen puhelinnumeronsa ja jopa uskaltauduin soittamaan hänelle, väitti että hänellä on poikaystävä ja etten saa soittaa.. Se oli eka isku suoraan että mikä oli vikana.. nyt 10v vanhempana olen itsevarmempi, uskallan jopa flirttailla 20v vanhemmalle naiselle johon olen aika lääpälläni tällä hetkellä..