Martinan sensuuri petti

christina_claudine

Kaikki salarakashistoria annetaan anteeksi tällä kuvalla! 2 lasta, toinen ikiköyhä julkkisisä, toinen rikas pettäväisä ja sponsorit tykkää! Hallelujah Suomi!


ukkeboi@martinaaitolehtiofficial

vähä paksu peppu
221953
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Maru kännissä Lapissa ja Anne partsilla. Nolo lipsahdus.

Äänestä

Nyt kommentti on poistettu, sensuuri toimii taas.

Äänestä
  • Heh. Maru heräsi krapulassa tekemään "töitä koneella".

    Onneksi totuus *fanien* mielipiteestä näkyy täällä.

    Äänestä

Mara is OUT!

Äänestä

Sensuuri petti, kun laittoi tuon uusimman "vauhtikuvan" eli Maran taiturimainen skimbausasento!

Huomaa, että käy kerran vuodessa (ehkä) mutkamäessä. Eka töyssy niin tuosta asennosta mennään turvalleen.

Äänestä
  • Onneksi munakoisopää pehmentää kolhuja.

    Äänestä

  • Kaunis Maru

    Äänestä

  • Myohemin se pilasi itsensä järkyttävillä mahatatskoilla ja epäonnistuneilla kauneusleikkauksilla. Nyt se on jo vanhan kurpan näköinen. Aika on ajanut ohi..

    Äänestä

On sen perse levinnyt.

Äänestä
  • Kakarat ja kymmenen aborttia = resepti leveään perseeseen.

    Äänestä

Martina on kuin Thaimaan kuningashuone että ei minkäänlaista kritiikkiä sallita tai saat vankeutta. Tässä tapauksessa kritiikki poistetaan ja laitetaan kommentin laittaja estolistalle niin lapsien ylistykset näkyy kuvan alla paremmin.

Äänestä
  • Kuvitelkaa rakastetun juontajamme "viiko(i)ttainen videotervehdys"! Hah haha hah!

    Äänestä

  • Tuohon valmennukseen saattaa ehkä haksahtaa muutama teini vanhempiensa rahoilla. Netti on täynnä pitkän linjan ammattittilaisten ja asiantuntijoiden verkkovalmennuksia, joista saa oikeasti rahoilleen vastinetta. Tämä Marakan hupaisa amatöörimäinen yritelmä lässähtää samalla tavalla kuin jenkeistä kopioitu uintitreeni CrossSwim tms., jota Aitolehti väitti täysin omaksi keksinnökseen.

    Äänestä

  • Raili voi kompuroida pihallaan kaivon ympärillä Marun ohjeilla.

    Äänestä

  • Kertokaa minulle mistä ihmeestä tässä oikein maksetaan? Fitclubfinlandin sivuilla kerrotaan Martina run basic level olevan tarkoitettu sellaiselle, jolla on jo oikeaoppinen juoksutekniikka hallussa.
    Haiskahtaa sille, että nyt yritetään lypsää rahat tyhmemmiltä pois. Millaista koulutusta Martina on saanut valmennukseen? Mitä näyttöjä hänellä on osaamisestaan? Minä en näkisi saavani vastinetta rahoilleni tämän "huippuvalmentajan" tsemppivideoilla tai nakkiohjeilla.

    Äänestä

  • perfact.kuma kirjoitti:

    Raili voi kompuroida pihallaan kaivon ympärillä Marun ohjeilla.

    En usko, että Raili haaskaisi rahojaan moiseen.

    Äänestä

Kuka hullu maksaa tuollaisesta huuhaa-valmennuksesta?

Äänestä

Kaikki joilla on yhtä iso tai isompi hanuri! Not!

Äänestä

Onko kellään kokemuksia tuosta valmennuksesta?

Äänestä
  • Steffillä on kokemuksia. Eskollakin. Kumpikin sai turpaansa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


fanit.tykkää kirjoitti:

christina_claudine

Kaikki salarakashistoria annetaan anteeksi tällä kuvalla! 2 lasta, toinen ikiköyhä julkkisisä, toinen rikas pettäväisä ja sponsorit tykkää! Hallelujah Suomi!


ukkeboi@martinaaitolehtiofficial

vähä paksu peppu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu