Hei! Olisiko kellään kokemuksia Patongilla sijaitsevasta Royal Paradise hotellista. Millainen aamiainen? Onko toimiva netti? Ruokapaikka vinkkejä? Millainen allasalue? Henkilökunta?
Royal paradise hotellista kokemuksia
4
512
Vastaukset
- Toru
Tähtiähän sillä on. Leidarit hinttarit asustelevat siinä sille johtavalla kujalla/jilla. "Kosintahuutoja" riittää. Muuta en tiedä.
- Iloveparadise
Hei. Ollaan oltu kyseisessä hotellissa ehkä kahdeksan kertaa ja kyllä tykätään. Aamupala on hyvä, allasalue hyvä, tosin parhaat paikat varataan jo aamusta. Henkilökunta mukavaa, tosin joka vuosi uusia kasvoja. Netti toimii. Ruokapaikkoja on lähistöllä pilvin pimein koska se on niin keskustassa ja joka paikkaan pääsee kävellen. Osaan huoneista kuuluu äänet läheisiltä kujilta ja jos voi valita niin kannattaa ottaa huone hotellin "kaarevasta" osasta jonne ei kuulu mitään.
- METUOMELAT
Jos haluaa olla lähellä baareja , ravintoloita-meluisa hotelli kyllä , onneksi saimme vaihdettua huoneen päärakennukseen ja ylimpiin kerroksiin, josta oli upeat näköalat-se yksi "katu" siellä kova melu, vaan ne pojat ei häirinneet muuten yhtään-Kiva allasalue ihan-Usein olimme hotellin iltaisin hotellin skybaarissa.ihanan hiljaista Thaimusiikkia ja coctaileja,romanttista oli(oman miehen kanssa ihan-
- patong
kunhat et joudu siihen pienempään rakennukseen vaan pääset päärakennukseen niin on okay. pienemmän rakennuksen huoneet homeessa ja sen hajun kyllä tuntee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432947Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta602819- 422313
- 251773
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251679Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa701566- 481556
- 361226
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771225- 791050