Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Minne sormet?

Miten tungen sormet pilluun niin että tuntuu seksiltä?
5457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Työnnä löylykauha perseesees homo runkkari

Äänestä

Työnnä omaan perseesees nyrkki alota siitä miltä tuntuu

Äänestä

illeeen nopeesti sisään ja ulos liikuttelua äkistään aikansa kun veivaa alkaa pillu kostua ja sit laukee

Äänestä

Ota kaksi sormea ja ala hiplailla klitoristasi sen jälkeen menet syvemmälle ja hiplailet pillusi sisältä ylä osaa.

Äänestä
  • Samalla voin nuolla sinun klitoristasi kun sormetan:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluanmuttaenosaa kirjoitti:

Miten tungen sormet pilluun niin että tuntuu seksiltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu