eikö kaikki oo vaan

jatkuvasti yhtä jääräpäistä jahkaamista kun voitais melko pienellä vaivalla olla yhdessä jo hyvin nopeasti...turhauttaa tämä ainainen surku siitä kun ei mikään kiinnosta edes tälläisinä juhla aikoina kun ei mikään johda sun luoksesi...jee vuosi vaihtui vähän siistii skumpat auki....pelkkä yks hukkaan heitetty vuosi taas
10222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Siksi ja muunkin asian takia loppuu 31.12.16 tää palsta.

Äänestä

strong agree

Äänestä

Onhan se kiva käydä täällä uusia kusetuksia lukemassa.....miten kauan kantti kestää....kirjoittajalla......

Äänestä

No miksi ette sitten tee mitään. Ai niin, kun tietysti se toinen vois tehdä. Ai niin ja on sitä ja totakin estettä ja voi kauhistus jos joku nyt luulee jotain. Apua, että tollasen jälkeen ei kehtais, ymmärrettää onhan se varmaan tosi nolotyyppi. Niin ja autokin pitäis katsastaa ja koira pissattaa. On jo liian myöhä ja mitähän se toinenkin oikeen ajattelee.

Äänestä

Nih. Last exit countdown t-minus 50 hrs.

Äänestä

ottasit nyt vaan sitä yhteyttä niin juhlittais vuoden vaihtumista jo yhdessä. mulla ei oo mahista siihen mut sulla on...

Äänestä
  • Palstan muinaisjäännökset ne täällä anoo jokainen vuosi samaa. Onko tämä 11vuosi jo?

    Äänestä

En tiedä...

Mun ympärillä on muutama kaveri ja tuttavamuija jotka ei aiheuta mussa mitään väristyksiä siihen suuntaan että voitais koskaan olla muuta kuin mitä just mainitsin.
Pari niistä vaikuttais toivovan jotain muuta mut eivät ole tehneet suoraa aloitetta.

Sori hanit, en oo ertyinen mies mutta jos ei saa edes stondista teistä niin teidän ulkonäkö ja luonne ei riitä suhteeseen asti.

Äänestä
  • Ootko varma kuule ettei sussa itsessä ole vikaa, jos et naisista (oletan et ole homo) stondista saa.

    Äänestä

  • britneyspearsskö kirjoitti:

    Ootko varma kuule ettei sussa itsessä ole vikaa, jos et naisista (oletan et ole homo) stondista saa.

    Kaikilla naisilla ei naama tai keho riitä siihen.
    Se on sitä seksuaalista luonnonvalintaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajanhukkaa kirjoitti:

jatkuvasti yhtä jääräpäistä jahkaamista kun voitais melko pienellä vaivalla olla yhdessä jo hyvin nopeasti...turhauttaa tämä ainainen surku siitä kun ei mikään kiinnosta edes tälläisinä juhla aikoina kun ei mikään johda sun luoksesi...jee vuosi vaihtui vähän siistii skumpat auki....pelkkä yks hukkaan heitetty vuosi taas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu