Keuruun uusi vuosi alkaa hyvissä merkein

katsokaapa tämä

www.unianova.eu
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olemme Uuden Ajan Aamunkoitossa

Äänestä
  • olen myös ymmärtänyt asian kuten edellinen kirjoittaja. Myllisläiset ( eli kauhajokiset ) alkavat hoitaa asioita keuruulla ( etätyönä netitse ) ja keuruulaiset pomottavat kauhajokea. Totutut puna niska rasva mafiat menevät päästään sekaisin ja kuntalaiset saavat kaipaamansa vapauden. Mutta asia on hyvin arka, huomasin sen luettuani santikon kotisivulta kirjeen keuruun poliisille www.unianova.eu/mikko.keisala.htm

    Äänestä

Seuraavaksi humanoidit alkaa ohjailla mylliksiä tai pylliksiä ja päin vastoin jne. Ufojuttuja nämä unianovan höpötykset.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hallelujaaamenee kirjoitti:

katsokaapa tämä

www.unianova.eu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu