Seuratkaa Tosirealistin viisauksia

On se tosi dominoiva persoona. Ajankohtaiset, asialliset ja mielenkiintoiset avaukset. Viisaat ja järkevät kommentit ja ajatuksia synnyttävät ideologiset päätelmät, sekä filosofiset järkeilyt. Ilman TosirealistiKokkolaa tämä sivusto olisi TOSI köyhä.
480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Köyhä oon ja TOSIköyhäksi jään.

Äänestä

Olisiko jopa TOSIRikkaampia ilman tyhmiä Kokkola-palstalle kuulumattomia avauksiasi.

Äänestä

Nimenommaan. Realistin älykkyyrestä puhhuupi koko lakeuksien Pohojanmaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TosirealistiKokkolan kirjoitti:

On se tosi dominoiva persoona. Ajankohtaiset, asialliset ja mielenkiintoiset avaukset. Viisaat ja järkevät kommentit ja ajatuksia synnyttävät ideologiset päätelmät, sekä filosofiset järkeilyt. Ilman TosirealistiKokkolaa tämä sivusto olisi TOSI köyhä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu