Potkut Jukalle

Joukkuehenkeen odotettavissa huomattava parannus.
4397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuten pelaajat mukaan luettuina kaikki tiesivät jo ennen kisoja, tehtävään olisi väärän valmentajan sijaan pitänyt valita joku uskottava urheilutoimittaja tai muu hönö pitkällä sopimuksella, ei minään palkkiovirkana.

Äänestä

Yksi mies oli muutoksen takana, se riitti.

Äänestä
  • Höpöti löpöti. Muutosta Suomi-kiekon nykysekoilulle ei ole näkyvissä, päin vastoin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


66-784593 kirjoitti:

Joukkuehenkeen odotettavissa huomattava parannus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu