Mihin hävisi suklaa?

Ostin kaupasta suklaata mutta en näe sitä nyt missään. Mahdoinko unohtaa kassalle muiden tuotteiden joukosta vai pistinkö paikkaan jota en muista enkä löydä?
5108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Täältä se onkin hyvä kysyä

Äänestä
  • tämä vastaus olikin hyvä, sai nauraa oikein sydämen pohjasta, vaik en sitä naura et suklaat on häviksissä :(

    Äänestä

Me palstaväki söimme sen ajatuksen voimalla. Etkö huomannut? :) Onko sulla mitään hyvää jääkaapissa?

Äänestä
  • Sekin syötiin jo.

    Äänestä

  • nää on kyl hauskoja nyt!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suklaamysteeri kirjoitti:

Ostin kaupasta suklaata mutta en näe sitä nyt missään. Mahdoinko unohtaa kassalle muiden tuotteiden joukosta vai pistinkö paikkaan jota en muista enkä löydä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu