kiinni protestina yrittäjät eivät uskalla pitää liikkeitään auki koska maahanmuuttajat terrorisoivat aluetta missä liikkeet toimivat .
Ruotsissa Hysbyssä pidetaan kaupat
Millonkameillä
662
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Husbyssä kaupat pidetään kiinni protestina rikollisuutta ja ilkivaltaa vastaan. Maahanmuuttajista taas ei puhuta sanaakaan.
Näin ruotsissa tämäkin asia yritetään salata viimeiseen asti,tosin ongelma maahanmutajista noissa lähiöissä on noussut niin suureksi että sen tietää jokainen joka maassa asuu maahanmuuttajarikolliset menivät jokuaika sitten kauhakuormaajlla liikkeeseen ja tästä tämä kaikki alkoi, Meilllä ei suvakit vielä ymmärrä mitä toi liikamamutus tuo tulessaan .
Ketä muita riklliset olisi!
Kirjoitustaidottomia suomalaisia natseja ja rajakkeja?
Persut itsestään kertoo !
Ruotsin poliisi on menettänyt otteensa mamurikollisiin ja ruotsin demarit eivät uskalla tunnustaa ongelmaa,jos noi lähiöt halutaan pitää pystyssä niin asioihin pitää puuttua kovalla kädellä ennenkuin tilanne meneee vieläkin pahemmaksi.