Voin olla tyytyväinen

Että olen ainakin yrittänyt ja tehnyt tunteeni selviksi. Enkä se rakkaus osuu vielä munkin kohdalle joskus.
6268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin. Palstalla? Hyvä että voit vakuuttaa edes itsesi tuosta. Muutahan ei tietysti tarvitakaan.

Äänestä
  • Ei palstalla.

    Äänestä

"Juhani" olet parasta, mitä minulle viime syksynä tapahtui.
En kuitenkaan ole varma uskallanko enää lähestyä
sinua SINÄNSÄ VIATTOMIN KIRJOITUKSI, VAILLA EHDOTUKSIA,
koska olemme kumpainenkin tahoillamme naimisissa/parisuhteesta.
Kiitän kuitenkin lämpimistä ja asiallisista vastauksista viesteihini.

Äänestä

Jos olisit hän niin mietipä vielä uudestaan mitä olet yrittänyt!!!

Äänestä
  • Mitä olet itse tehnyt asian hyväksi?

    Äänestä

  • vasta.kysymys kirjoitti:

    Mitä olet itse tehnyt asian hyväksi?

    Oikeastaan hän ei ole tehnyt tunteitaan selviksi, et siis ole oikea hlö

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs.J.mies kirjoitti:

Että olen ainakin yrittänyt ja tehnyt tunteeni selviksi. Enkä se rakkaus osuu vielä munkin kohdalle joskus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu