HEI JARSSURAKASTAJA

Kun ilmaiset kiintymyksesi jatkuvalla viestitulvalla,niin voisitko saada helpotusta oloosi muuttamalla ulkonäköäsi esikuvan mukaiseksi?

Kuten tämä yhtä viisas nainen.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000005031196.html
687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eiköhän kyseinen kehari ole jo askeleen edellä.. silti uudistan tässäkin aikaisemman lupaukseni; Jos joskus tämän vammaisen alkoholistin nimi tulee esille niin rummutan nimeä tällä palstalla vähintään vuoden!! Tämä kyseinen jarssunarssun rakastaja on pilannut koko palstan eikä oikeastaan mistään voi keskustella ilman vainoharhaisen juopon epäilyjä jarssusta ja narssusta..

Äänestä
  • Itse olet pilannut tämän palstan ja sen lisäksi omat asiasi, mutta et vaan narsuna ja sairaalloisen mustasukkaisena trollina tajua omaa harhaista persoonallisuuttasi.

    Äänestä

  • Eli sairaassa ja vainoharhaisessa mielessäsi kuvittelit minutkin ihanaksi jarssuksesi? Väärin meni. Minä en halua tältä palstalta mitään muuta kuin että sinä ja idolisi jarssu suksitte sekä aiheina että kirjoittajina huit helevettiin. Varsinkin sinä. Mikä sinulle tuon aivovamman muuten aiheutti? Alkoholi? Happivaurio?

    Äänestä

Kehitysvammainen Erkki on nimenomaan kalervo taipaleen kirjuri ja kirjoittaa käskystä alkoholimaksulla. Siinä se kuljeskelee aamuisin klo 7 aikoihin Kotkan linja-autoasemalla ja menee kyytiin muiden vammaisten kanssa haminan bussiin. Kehuu siinä aamuisin kirjoituksiaan ja vittuilee muille saavansa ilmaista viinaa. Siinä se narssurakastaja on. Uskokaa jo.

Äänestä
  • Tuo kirjoitus oli Jari Taipaleen valheita ja paskaa mitä tekee tänne jatkuvasti. Itse trolli Jari tekee toisten syyksi kaikki. Erkin kaataa Kalervon päälle vaikka ei edes kirjoittele täällä ja trollaa isäänsä joka paikkaan. Erkki on narssun apuri ja trollaus avustaja Otsolan sylttytehtaalla. Kukaan muut ei edes tunne Erkkiä kuin narssu.

    Äänestä

Tuoltako narssurakastaja näyttää ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Parasta.hoitoa kirjoitti:

Kun ilmaiset kiintymyksesi jatkuvalla viestitulvalla,niin voisitko saada helpotusta oloosi muuttamalla ulkonäköäsi esikuvan mukaiseksi?

Kuten tämä yhtä viisas nainen.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000005031196.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu