Masentuneiden tmv. blogeja?

Pidätkö itse/tiedätkö blogeja joiden kirjoittajalla masennus tai muu diagnoosi? Kiinnostaisi lukea. Googlesta etsin hakusanalla "masennus" en usko kaikkia löytyvän sitä kautta. Itselläni siis myös mt -ongelmia.
169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

enkeliluinen.vuodatus.net

Tätä seuraan itse, kirjoittaja on anonyymi (:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lukijatyyppi kirjoitti:

Pidätkö itse/tiedätkö blogeja joiden kirjoittajalla masennus tai muu diagnoosi? Kiinnostaisi lukea. Googlesta etsin hakusanalla "masennus" en usko kaikkia löytyvän sitä kautta. Itselläni siis myös mt -ongelmia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu