Joku Juha kehui sinua Iltalehden kommenttiosiossa?

Kehui sinun olevan fantastinen nainen ja voisi uhrautua sinulle. Oliko hän John "Twistaaja" Travolta?
4178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Leffassa oltiin, juuu! Sukat twistas pusuista!!!

Äänestä
  • Tylssäää nörtit varee ne netistä.

    Äänestä

En muista enää mihin se kommentointi silloin liittyi. Johonkin aiheeseen, joka oli mulle polttava silloin. Joku J se varmaan oli häiritsemässä silloin. Mulla ei ollut tunnusta. Muuta en muista. Musta sukkakaan ei ollut kuin yhdessä jalassa. John on ihan hirveä pommi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oliviemustatsukat kirjoitti:

Kehui sinun olevan fantastinen nainen ja voisi uhrautua sinulle. Oliko hän John "Twistaaja" Travolta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu