Kokoomuksen palsta on tylsin

Vai poistaako seriffi kaikki kommentit. Merkillisen monet viestialoitukset eivät ole saaneet yhtään kommenttia ...

Ajatuspoliisit ovat asialla.
464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tällä palstalla vaanii RKP:n palkkaamat sheriffit, jotka poistavat arvostelevia kirjoituksia. Näitä ovat nimimerkit Peppu-Reino ja Ankdam.
He vuotavat myös muiden kirjoittajien iposoitteet julkisuuteen.
Teillä ei ole mahdollisuutta kirjoittaa tänne anonyyminä.

Äänestä
  • No varsinkin sinun pelottelusi jälkeen tämä palsta vielä hiljaisempi. Seuraavaksi kokkareita ryhdytään haukkumaan muilla sivuilla.

    Äänestä

Raha määrää...

Äänestä
  • niin näkkyy tekevän...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


turpa-kiinni-vaan kirjoitti:

Vai poistaako seriffi kaikki kommentit. Merkillisen monet viestialoitukset eivät ole saaneet yhtään kommenttia ...

Ajatuspoliisit ovat asialla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu