Lenkki seuraa ym?

Moikka..
Löytyiskö ketään lenkkiseuraks naiselle?
Myös vaikka lapselle leikki seuraa ja äitille vaik kahviseuraa?:)
7141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Löytyy löytyy:) Kerrankin nuoremmille jotain.

Äänestä

Varmasti löytyy..☺

Äänestä

Sairas ihminen

Äänestä

Okeii kiva :p

Äänestä

Kyllä minä harha askelen monikultturi lapselle varmasti toimeentulon takakaan. Olisko kannattanut miettiä, kun tuon nappisilmän monikultturin edustajan kohtasit? Kannattiko antaa? Ehkä jouduttte kärsimään, lapsi eniten, arha-askeleestasi.

Äänestä

Sauvakävelyä. Dildo vitussa. Juoksuhousut jalassa. Vesijuoksuvyö läskimahan ympäri ja harmaa adidas huppari.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Muijalenkkeilee kirjoitti:

Moikka..
Löytyiskö ketään lenkkiseuraks naiselle?
Myös vaikka lapselle leikki seuraa ja äitille vaik kahviseuraa?:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu