Järkensä menettänyt suvakki riehui divarissa

Helsigissä hakkasi routaputkella ikkunan palasiksi kun lukee noitten mielipuolisuvakkien kirjoituksia taitaa päässä kiehua tosi pahasti vai mistä johtuu kun täytyy mennä ikkunoita särkemään .
151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joku natsi siellä vaan puolusti sananvapauttaan. Tai joku persu kuunteli vaippapersu Tynkkysen itkua oikeudessa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suvakkihullu kirjoitti:

Helsigissä hakkasi routaputkella ikkunan palasiksi kun lukee noitten mielipuolisuvakkien kirjoituksia taitaa päässä kiehua tosi pahasti vai mistä johtuu kun täytyy mennä ikkunoita särkemään .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu