Divariin hyökännyt oli homoaktivisti

Kirstian Koivisto tämä vasurinilkki meni rautaputken kanssa divariin ja veti ikkunaan reijän kaupan omistaja epäilee homovasurin mielenterveyttä lukekaa Mv-lehdestä loput.
995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

<Onko noissa vasureissa yhtäkään kunnonihmistä kun kaikki paikat pitää särkeä .

Äänestä

Parasta kysyä vasurianarkisti Auviselta tai Paavo Arhinmäeltä ovathan kumpainenkin samanlaisia särkiöitä ja töhriöitä .

Äänestä

Kyllähän sitä pitää pystyä asettumaan järjestäytyneen yhteiskunnan ulkopuolelle. Eihän se ole kansalainen eikä mikään jos ei pysty vastustamaan oikeistovaltaa ja sen harjoittamaa politiikkaa. mm. armotonta mamutusta ja sanoa siitä suorat sanat mitä mieltä on. Siinä ei tietenkään ole järkeä jos hallituspuolueen jäsenet niin tekevät, mutta opposition edustaja voi kyllä tehdä kristalliyön ja pitääkin.

Äänestä

Vasurihomo sai kai itselleeen teosta tyydytyksen sakot ja korvaukset on siinä täyyyymysta elämälleen surkean puolueen kasvatti

Äänestä
  • onko ne sitte kaikki mv lehten kaverit vasurihomoja
    mie en tunne lehtee?

    Äänestä

Kyllä on raukka mies. Kunnon persu sen sijaan raiskaa hotellihuoneessa, ryömii kusisissa vaipoissa kirkon portaita tai tappaa potkimalla. Kyllä on vasurihinteillä vielä opittavaa!

Äänestä

Miksi täällä noista vasureista kirjoitellaan. Meillä persuilla on ihan riittävästi noita homoaktivisteja omastaki takaa !!

Äänestä
  • ja eiks se toi avaajan mainittemaki ollu sit vaippajengii ?
    joo mut mä luulen, et nää vähäpojat ei oikee tajuu et mikä toi komukka yleensä on

    Äänestä

Homoterroria!

Tästä on varoitettu Ilmestyskirjan 17. luvun jakeessa 25.

Uskonveljet, pitäkää Raamattu aina mukana! Jos näytte uhkaavan näköisiä homoja, ottakaa Jumalan Sana kilveksenne! Antakaa heidän tuntea Herra Sebaotin kiivaus! Lukekaa heille Hesekiel 8:12-16. Se polttaa heidän pahat aikomuksensa pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Homovasuri kirjoitti:

Kirstian Koivisto tämä vasurinilkki meni rautaputken kanssa divariin ja veti ikkunaan reijän kaupan omistaja epäilee homovasurin mielenterveyttä lukekaa Mv-lehdestä loput.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu