Ovatko he liikenteessä kokoajan ajamassa ylinopeutta jotta "kyykman ei vaan kyykytä"?
Onko kaikki laatuautolla ajavat laatukuskit "kyykmaneja"?
Onko kaikki laatuautolla ajavat laatukuskit "kyykmaneja"?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Jatkuva siilipuolustus päällä kun luulevat että koko maailma ivaa heitä. No, niinhän se tietysti onkin..
Eivätkä turhaan luule. Muut ivaa ja halveksii, huomasin sen siinä kun otin skoda octavia 2014 mallin koeajoon silloin kun se tuli, ja heti kaikki ohittivat, vaikka tarvittaessa ylinopeudella, ja vetäisivät heti skootan eteen. Skoota oikein kutsuu kyykyttämään itseään. Ehkä se on se rumuus, ihmiset haluavat pian tuon hikisen itäkippasen pois näköpiiristään.
Oletko huomannut, että niitä "hikisiä itäkippasia" on tien täydeltä, ivailijaoita ja halveksijoita on vain tällä palstalla ja sinun sairaassa mielikuvituksessasi.
JOS olisit joskus ihan aikuusten oikeesti ollut Skodalla liikenteessä, olisit huomannut ettei siellä kukaan (SIIS KUKAAN) ole vähimmässäkään määrin kiinnostunut toisten autoilijoiden merkeistä, ainoa kiinnostuksen aihe on sikailijat jotka eivät piittaa vähääkään laista ja asetuksista ja noita löytyy joka merkin kuljettajaista.
Skodistien huoneentauluja:
"Toveri, olethan kuullut Toyotan 4D4 ongelmista!"
http://dphclub.com/static/posts/1172269162_6.jpg
"Maksa korjaukset itse ja vaikene niistä."
http://userpages.umbc.edu/~akotov1/images/propaganda/quiet.jpg
Kyykman ei käy poissa kotoa ja viihtyy näppiksen äärellä päivittäin keskimäärin klo 07:00-24:00, joskus pitempäänkin.
Mikäs sinä itse luulet olevasi, kun täällä päivittäin päivystät, kyykmannia hokien vuodesta toiseen?
Olet ITSE todella sairas.....
Hoitajaako nyt tarvitaan, kun pumppu tilttaa jo kummasti niin? Je je, ou je...
Vastaa nyt aluksi aloituksen kysymykseen kuten kiltti Skoda-kriitikko ainakin, niin katsotaan sitten sitä tautiluokitusta.
Skeidatrollien mielestä asia on juuri näin kuin aloittaja kuvaili. Rasittavaa varmasti itselle luulla kaikkia länsiautoilla skeidan ohi posottajia Kyykmanneiksi.
Enpä ole kukaan "kyykyttänyt" yli kahteensataatonniin 🤔 Ei taida kannattaa pidätellä hengitystä odotellessa 😂
Ja mitä palstan vatipäähän tulee, jos "şkodakriitikon" ahdistusta helpottaa, sovitaan että kyykmanneja on satoja 👅
Kovin tutun oloista vaan nuo trollin(ai niin, tarkoitin satojen trollien) aivopierut.
Kyllä sua kyykytetään joka päivä, henkisesti ja fyysisesti. Sä olet vaan jo niin tottunut siihen, ettet huomaa. Naureskelevat sun rumalle kippaselles, ja pitävät sua kommunistina tai vähintäänkin sosialistina. Monen länsimerkki citymaasturin kuskin tekis mieli karjapuskurillaan töytäistä sun hikinen kippasi pöpelikön puolelle rumentamasta maisemaa. Näin kerran tekikin eräs Huyndai Santa Fe 2015 -mallin kuski, jyräsi skeidan tien sivuun. Näytti hassulta kun fääbiö könötti nokka edellä penkassa, melkein ojassa!
Juuri tuon tapaisia aivopieruja tarkoitin 😂 Kovin tuttua vatipäätä.
Helpottiko ahdistus? ☺
Oletko koskaan ajatellut, että maailmassa voi olla muutakin kuin kyykyttäminen ja fääbiöt? Tai uhkailu Skodan töytäisystä "pöpelikön puolelle rumentamasta maisemaa"?
Tiedät itsekin mikä on tämän palstan uskottavuus ja suhde todellisuuteen. Siksi täällä heilut, koska naurattaa. Ja uhkailet anonyymisti liikenne-raivolla.
Ketkä "me" nauramme? Ne samat, jotka nauravat ravintolassa syödessä ja parkkipaikoilla aina naurattaa Skoda. Liimailevat "Skoda on skeida"-lappuja?
Kävittekö nauramassa Vehon Skoda-näyttelyssä?
Naurattaa Skoda-kääkät, jotka vastailevat? Toki aina naurattaa, kun joku huomioi.
Ei kyykytetty?
KQLMEKAKARAAJARAKKIlta puuttuu pelisilmä jos ei näe kyykkyään.