Aamulla työmatkalla vedeltiin skoda kippojen ohi ja hyvin riitti 230 hp tuohon hommaan. Ohi vaan oikealta ja vasemmalta, ja sinne jäi skeidat haisemaan. Voi sitä valojen vilkutusta ja protestointia... On noi skeida kuskit kateellisia länsiautoille, ja lapsellisia.
Skodat tuli taas kyykytettyä :)
kyykkyinen
11140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Uuuuh... Sinähän se kova kaveri olet :D . Oikein 230 hp! Onko oikein "turlbo"? Eipä Skoda sytytä täälläkään, mutta enpä moista ongelmaakaan toisten autoista keksisi. Omiin "vehkeisiini" olen sen verran tyytyväinen, ettei tarvitse muiden vehkeitä tuijotella ;)
Vai, että tuumaat muita lapsellisiksi :) . Etpä taida itseäsi aidosti tuntea. Sinun tekstisi viestii pelkkää lapsellisuutta. Valojen räpsytystä sait todennäköisesti siksi, ettet osaa edes liikennesääntöjä.
Miten tällaisia idiootteja edes on? Kasva poika aikuiseksi ja hommaa aivot. Ei ihme, että maan tilanne kusee...
Aivolohko kasvaa 25 vuoden ikään asti, selittäisikö tuo aloittajan tilanteen? Toivottavasti.
Milläs kyykytit tälläkertaa? Olitko sillä uudella teslalla vai sillä veekasimersulla vai peräti kuutos alfallasi 😂
Ja ihanko työmatkalla? Menossa pääjohtajatason matkalle nyyjorkkiin? 😂
Kyykkänä, olet nolo!
Työmatkalla? Jokin ei nyt aloituksessa täsmää Skoda-kriitikon todellisuuteen. Tämä palsta on Skoda-kriitikon "työ", eikä sinne tarvitse autolla ajaa....
Onhan se hienoa, että pääsee työmatkaliikenteessä ohittelemaan ja pätemään kun työssään ei pärjää ja muut pompottaa, se on henkisesti tärkeää ja sillä jaksaa ilmeisesti eteenpäin kurjassa elämässään ja yksinäisyydessään.
Uudella Teslallani jää Skoda kuin Skoda kauas taakse valoja vilkuttelemaan kun murjaisen kaasun pohjaan...
Joo ja minä kommari poloinen poljen Skodaa kuin Ural-motskaria aikanaan.
Eläköön kommari-loota ja Teslamiäs!
Kyykyttelen tosiaan skeidat mennen tullen työmatka-ajossa. aina ne kyykkyyn menevät nöyrästi. oikein, hyvä hyvä !!
@Jestasnäitäapareita
ei se teho, vaan se VÄÄNTÖ !! 480 Nm.... Seuraavaksi ostan BMW 535d :n jossa on n. 600 Nm vääntö, skeidapellet nyyhkyttää ja alahuuli väpäjää.... RÖHÖHÖHÖHÖÖÖÖ xd xd
Länsi autolle kateellisia? Ei taida tämä retu ymmärtää että skoda on nykyään ihan länsimaalaisia.
Ja onhan se ihan helppo ohittaa kuka vaan joka ajaa rajotusten mukaan tai vähä ylikin. Tais vanhemmat pudottaa op:n päälleen penskana?
HAHAHAHAHAAAA Skoda länsimaalainen RÖHÖHÖHÖHÖÖÖÖ xD xD
Helpompi on saada sika muuttumaan koiraksi kun skoda autoksi! Eikä ainakaan IKINÄ länsiautoksi!! Skeida on NIIN itäauto!
Menehä poika pelaamaan vaikka minecraftia kun et autoista mitään tiedä.