Nainen vai pitäisikö sanoa että tyttö..muistutat 70's show;n Jackie:ta. Kaunis mutta ihan yhtä tyhjäpää ja pinnallinen :)
Ketä julkkista kaivattusi muistuttaa
Heitänlumipallolla
29778
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Homer Simpsonia muistuttaa eräs, jota tosin en kaipaa, vaan inholla muistelen. Ulkonäkö viimeistä piirtoa myöten ja luonteen huonotkin puolet samanlaiset kuin Homerilla.
Hiihtäjä Virpi Kuitusen miestä mutta ei ole niin huonolla maulla valkoiseen pukuun tälläytyvä keikari eikä naimisissa vaan eronnut ihana vanhempi nallekarhu, oikea suomalaisen miehen perikuva; vaatii paljon pusuttelua ja tissiä.
mutta Jari kuitenkin hän myös.
Kaipaat pinnallista tyhjäpäätä joka ei varmasti ole edes yhtä kaunis kun Mila?
:|
Mila ei kaikkien mielestä ole kaunis ollenkaan.
Oikeasti hän on mielestäni kauniimpi kuin mila
Yhtä aikaa Annika Saarikkoa sekä Juha Sipilää.
Kaisa Mäkäräistä.Luonne ja muutenkin,ehkä vähän pienempi.
Sen sijaan sinä kaipaat pinnallista tyhjäpäätä, haukut ihmistä jota "kaipaat" vai oliko kyseessä vain tyhjänpäiväinen himo, sekä tietysti seuraat tyhjänpäiväistä purkkakomediaa televisiosta.
Hei heiii, äläs nyt liitä 70's showta "iskuihisi"! Ihan turhaa. D:
Aloittajalle:
Lumipallo osui ja upposi. Oletpa ilkeä. Tyhjäpää.. :)
Hän muistuttaa Onnen päivät-sarjasta Arthur Herbert "Fonzie" Fonzarelli "The Fonzia". Myös kropassa ja olemuksessa on jotain samaa, paitsi, että on rennompi ja vähän leveämmät kasvot.
Puhut T-miehestä. Leveä naama sillä on, kun on Pohjoisessa juuret.
Hän muistuttaa Harrison Fordia.
Kaipaamani mies muistuttaa Topi Sorsakosken, Klonkun ja Mustanaamion sekoitusta.
topin stetsonia muistuttaa.
S.Brightman
paksuposkista hamsteria.. ainii mut se ei oo kai julkisuudenhekilö??
On Hamtaro julkkis. ;)
Mies, susta tulee mieleen Jamie Dornan ....T.Nainen
Hayden Panettiere
Hän on kloonattu pinoccio.
Tohtori Housea en nyt muista sen näyttelijän kutsumanimeä, Flarrey Hamptindos tai jotain Eugen Fullhumpton, sir kuiteskin.
Lapsena mun unelma oli se hirveä lihava punapääpoliisi, kuka se olikaan? Siihen verrattuna keski-ikäinen Jean Sibelius on mister Finland.
Olisko se ollut Benny Hill?
http://www.latoro.com/wallpapers/mankind/16134-desktop-wallpapers-david-duchovny-and-gillian-anderson.jpg
me <3
Pyydän anteeksi. Olen piinannut vuosia ihmisiä internetissä törkyilemällä.
Silppuria
Antti Luusuaniemi
PERSESILMÄÄ.
Hänen korvansa ja kulmakarvansa ovat hieman kuin Star Strek sarjan Spocilla, muuten hän on toki paljon komeampi.:)