Keskusta, mielen tasapainoa ja harmoniaa

Keskustan ihminen on sinut itsensä kanssa useammin kuin aina riitaa haastavat kanssaeläjänsä.
6117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei ole kovin tasapainoiselta vaikuttavaa oksennella täällä kaikkien eri mieltä olevien päälle. JOksennusta tarkoitan (Jompen oksennus).

Äänestä

Sipilässä henkilöityy tasapaino ja harkitsevuus.

Äänestä
  • Ihmisen ? Niljakkeesta oli kyse. Älä munakarvajohtaja kuule rupea itseäsi aiheetta ihmiseksi ylentämään. Käytöksesi kun ei ole ihmisen käytöstä. Ainakaan tervepäisen sellaista.

    Äänestä

  • Liikoja.luulee kirjoitti:

    Ihmisen ? Niljakkeesta oli kyse. Älä munakarvajohtaja kuule rupea itseäsi aiheetta ihmiseksi ylentämään. Käytöksesi kun ei ole ihmisen käytöstä. Ainakaan tervepäisen sellaista.

    Ei ole Jombella hyvin "kaaliasiat". Sekaisin on muutenkin huono pää, täysin.

    Äänestä

  • Perse-AU.Jomben.Johto kirjoitti:

    Ei ole Jombella hyvin "kaaliasiat". Sekaisin on muutenkin huono pää, täysin.

    Alastonkuvia osaa kuitenkin ottaa itsestään.

    Äänestä

  • BörjeBroms kirjoitti:

    Alastonkuvia osaa kuitenkin ottaa itsestään.

    Ei ole uusia esitänyt. Keskustaa kuitenkin koko ajan "muistaa".

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


PerseAUJompenJohto kirjoitti:

Keskustan ihminen on sinut itsensä kanssa useammin kuin aina riitaa haastavat kanssaeläjänsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu