onko niin vaikeaa antaa muidenkin häiriköidä?
moikka palstalaiset,,, vähän kritiikkiä myös,,,
sextissu
8133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Menen nukkumaan. Hyvää yötä.
Niin jäin kaipaamaan sitä kritiikkiä,,,
Sun täytyy olla enemmän esillä, niin sitten sitä kritiikkiä alkaa siunautumaan.
Kritisoippa sinä tätä biisiä:
https://www.youtube.com/watch?v=0sB3Fjw3Uvc
Kun ei ole aina aikaa tänne kirjoitella,,, nyt olen vapaalla kävin tuossa privalla ja määrättiin kefexin-kuuri,,, Aloitan vasta huomenna kun ostin stolia joten,,, "jos ei sauna terva ja viina auta on tauti kuolemaksi",,,
Klassikot toimii aina ihan rautaa,,,
Mulla oli tosi kummallinen apteekki-reissu. Lähdin ostamaan mielialalääkettä, kun lopussa, niin kun näytin KELA-korttia, ne antoi paketin ja sanoi, ettei tarvitse maksaa mitään! Tunsin itseni aivan varkaaksi, kun otin sen annoksen ja kävelin ovesta ulos. Tämä on tositarina.
Mulla on sisäpiirintietoa. Kylmis on aina ollut DNA:n leivissä. Ylläpito tietää sen, kun näkee sen erikoisen IP-osoitteen, jossa kaikki numerot 1-10:neen esiintyy yhden kerran. Se on AA-kerholaisten tiimissä, jotka yrittävät saada ihmiset luopumaan alkoholista, koska se tuhoaa valkoisen, alkuperäisen väestön totaalisesti sitä mukaa, kun ISLAM saa jalansijaa Suomessa.
Mulla on sisäpiirintietoa. Kylmis on aina ollut DNA:n leivissä, vuosikausia. Ylläpito tietää sen, koska näkevät sen erikoisen IP-osoitteen, jossa kaikki numerot 1-10:neen esiintyy vain yhden kerran. Se on AA-kerholaisten tiimissä ollut vuodesta 2009 asti. Ne yrittävät saada ihmiset luopumaan alkoholista, koska se tuhoaa valkoisen, alkuperäisen väestön totaalisesti sitä mukaa, kun ISLAM saa jalansijaa Suomessa.
Amerikan alkuperäisväestölle kävi samoin. Intiaanien tuhoksi koitui alkoholi.
Islamille hyödylliset idiootit luulevat, että pääsevät nauttimaan lukuisista vaimoista ja seksiorjista tulevaisuudessa. Ei se mene niin. Ne etuudet ovat vain ja ainoastaan syntyperäisille karvakäsille.