On hirvittävä asia jos on tunteita
Menettämisen pelko
Miksiteitniin
5293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuo kertoo epävarmuudesta. Et sinä häntä menetä, jos osaat lukea kaivattuasi. Sen vaistoaa, milloin toinen on tosissaan. Käytös paljastaa sen.
Minulla on kyllä vaikealukuisin kaivattu ikinä!
Esimerkiksi näistä merkeistä saatat tietää, yrittääkö hän selittää sinulle esim että yrittää treffailla muiden kans tms taikka yrittääkö muina miehinä puhua sinun treffailuista, tuntuuko että yrittää jotenkin käyttäytyä liian kiltisti vähän niinku hyvittääkseen sen että tuli tunteita. Kait nuitamuitaki merkkejä on. Ja minä olen aina luullut että nainen tietää että mies on rakastunut ennen kuin mies edes itse sitä huomaa. Voin olla väärässäkin nuissa.
Vain ajatus.
Toivottavasi saat asiat kuntoon
Niin on, mutta jos toinen on mennäkseen niin sille ei voi mitään! Sitä joko istuu elämänsä yksin tai antaa itsensä rakastua ja ottaa sen riskin!
Et sä mua menetä. Mulla on kavereita, joihin pidän yhteyttä joskus.
Kaipaan sua yhä.