Tämä sarja hukuttaja seppänen poliisi ei ole esittänyt mitään näyttöä hänen rikosistaan. Siksi tätä kyseitä henkilöä tarvinnut ottaa huostaan päätöksen tuomio aikana.Miksi hovi oikeus tuomitsi hänet 14 vuodeksi vankilaan .Täysin sekaisin koko poliisi laitos
Taas poliisi rötösteli
iiiiyyyyyyyy
11100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Lähde sinä luki- ja kirjoitusvammainen Seppäsen kanssa saunomaan ja souturetkelle. Helpottaa tuo sinun vääryyden kokemisen tuskasi yhdellä kertaa.
Haminassa puukkopoliisi yritti tappaa henkilön 2016 kesällä.Ei mitään tuomiota.Mikä helvetti on mennyt suomi poliisin päässä vikaan .Joka viikko saa lukea uusista rikossista.On hyvä palkka työ auto ynnä muut mausteet päälle mutta tehdään paljon rikoksia kuten mannet ja somalit.
Ei hän murhaajalta näytä,mutta ei karvahattuun katsomista.Olisi ollut vaan tehtävä.
Oulun poliisi sekoili tässä sika jutussa.Joka päivä poliisit sekoilee.Onko poliisssa yhtään ammataitoista työn tekijää. Ei ole.
Sekoili sikajutussa? Kerro kokemuksistasi lisää, jouduitko kenties mielestäsi syyttä putkaan ojan pohjalle ajettuasi?
Niin, tekstiäsi lukiessa tulee syvä ymmärrys siitä seikasta, että sian kanssa naiminen on sinun mielestäsi normaalia. Mistä poliisivihasi oikein kumpuaa, oletko tulenpalavasti pamppua vaille, mutta aina vaan jäät ilman?
Sika asiassa ei ole tapatunut mitään rikosta.Silloin poliisin ei tarvise asiasta mainita mitään.Suomen laki en nyt muista numeroa.Eikö poliisi tiedä mitä tekee.Näille turha timoille loppu tili.Vuonna 2018 tulee lakiin elämiin sekoilu sen muotoa en vielä tarkkaan tiedä.Suomen poliisissa on täysin ammatti taidotonta rupu sakkia.
Kännissäkinkö saa sinun mielestäsi ajaa autolla? Kenen sikalassa sinä muuten saat käydä panemassa, tai panetuttamassa itseäsi? Ei toisen tuotantoeläintilaan ole kenelläkään mitään asiaa tauteja levittämään, edes hekumoissansa perssilmäänsä kairauttamaan.
Mikäs se polliisivihan taustalla kummittelee? Ootko saanut vai piiskaa?
Poliisi olisi ottanut kaverin kiinni ja tehnyt syytteen eläimen kanssa tehdystä seksistä..Mutta ei tehnyt kun suomen laissa se ei ole rikos.Etkö sä helvetti tajua tätä asiaa.Laki on tulossa .Sinussa on selvästi poliisi ainesta.Miksi nämä turha timot edes kirjottelee näistä asioista kun mitään rikosta ei ole tapahtunut.POliisin virkoja voi vähentää .
Lämmöt nousee, mutta silti on järki änkyttäjällä jäässä. Ei sianpanemalle ole possunmeisselin sisäänsä ottamisesta minkäänlaista syytettä, tai rikosepäilyä langetettu. Se on ihan sinun oman mielesi muokkaama harhakuva, ettei vaan liittyisi omien harrastustesi menettämisen pelkoon?
Pahoittelut kaverisi puolesta...
Eläimiin sekoaminen ei ole rikos.Ymmärrä nyt tämä asia.Ei ole rikos tajuatko.Pysy asiassa.Elä sekoa.Te sian nussiat OULUSTA ette tiedä edes suomen lakia .