MODIFICARS kannattaa pysyä erossa

Ensin väärät tuotteet siitten ei rahoja kuulu takaisin. Kaveri sen kun huutaa ja kiroilee. Huijauksen makua. Mielummin motonet jne josta saa hyvän palvelun ja samat kiinan roskat halvemmalla.
3642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kusetusta koko firma!! Älkää ikinä maksako etukäteen! Tilaat jotain niin ei tavaroita näy ikinä. Mutta empä ole ikinä kyseisestä firmasta mitään hyvää kuullukkaan.

Äänestä

Turha täällä suoli24 sivustolla itkeä. Tässä yhteystiedot jos probleemia: Modificars, Luukkaalantie 34, 36200 Kangasala
puh. 050 543 2393, sähköpostiosoite info(a)modificars.fi

Äänestä

Asiaton ketju....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huijattuolo kirjoitti:

Ensin väärät tuotteet siitten ei rahoja kuulu takaisin. Kaveri sen kun huutaa ja kiroilee. Huijauksen makua. Mielummin motonet jne josta saa hyvän palvelun ja samat kiinan roskat halvemmalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu