Juovuksissa örveltänyt persusika ei saanut naisen myötätuntuntoa osakseen tästä suuttuneena kusi naisen päälle, nainen veti kolpakolla persusikaa päähän joka vietiin putkaan rauhoittumaan .
Himokkaan persun ilta Hamburkerbörsissä
persuilu_on_mielisairaus
12136
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei pitäisi persun kusta päälle ja kähmiä vieraita naisia, vaikka kotioloissa se onkin heille ihan normaalia!
Nyt on kyllä varmistunut että tekijä oli demarien ehdokas.Huhujen
mukaan saattaa olla sama kaveri joka vieraili sikalassa.
Älä usko MV-lehteen. Siellä persut muuttuvat demareiksi ja natsipaskat salonkikelpoisiksi.
no muslimimatuhan se tietenkin oli kusottelemassa kuten heidän kyltyyrinsä sallii länsimaisia naisia kohdeltavan, tuohan on ihan normaalia nykyään, näin on suomessa ihmisoikeudet määritelty, kaikki muu olisi rasismia.
Aivan. Persujen kusemiskulttuuri onkin ihan omanlaistansa. Vaikka tanssilattialle, jos typy sanoo ei!
Kuseminen vasurin silmään kuuluu suomen kulttuuriin. Vasurihan ottaa mitä ilmaiseksi saa, pyytää vielä lisääkin.
Persut kusevat vaikka omaan suuhunsa jos vaan MV-lehti kertoo sen kasvattavan piliä ... hehehe heheheh heheheheh
Silmät keltaisina vielä jaksat kommentoida ala-vasurityyliin.
Persut eivät ole niin tyhmiä kuin vasurit. Kuse vain omaan suuhun, mutta älä luule että muut tekevät niin. Kirjoituksesi on loistava esimerkki, miksi vasureilla menee niin huonosti. Kuka nyt kusipäitä äänestäisi.
Vasurin tunnistaa siitä, että vasurista jää keltainen vana jälkeen. Aivan turhaan haukutaan koiria paikkojen sotkemisesta.
Eikös se persujen entinen varapuheenjohtaja Tynkkynen juuri ollut vaipoissaan konttaamassa jossain rappusilla?
Eli kyllä ne alapääasiat ja päästöt ovat vaan kova sana, jopa persujohdon keskuudessa. Miksei siis kannattajien ja MV-lehden?
kunniakansalaisen anti ei voi loukata ketään, rikastutaan
Ottakaa jo lääkkeet. Ahistaako no voimakkaampia lisää.