Munanvaihtajaa ikävä.

Olisiko kukaan nähnyt tai tietääkö henkilöä Riihimäellä?
5138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eiks siit oo muka mitää valvontakamerakuvaa??

Äänestä

Kannattaa mennä lääkäriin vaan. Ei sitä munaa heti vaihtaa tarvi jos joku tauti iski...
Munanvaihtaja on ihan viimeinen vaihtoehto sitten kun mitään ei ole enää tehtävissä.

Äänestä
  • Mene hoitoon

    Äänestä

  • Miksi?

    Äänestä

  • Sivusta seuraan. Tarjolla "häkkiä" ja "luomua" suomi24 😂
    En pysty lopettamaan.
    Yritän pitää sormet kurissa.
    Kuka tämän aloitti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yksvartijavaan kirjoitti:

Olisiko kukaan nähnyt tai tietääkö henkilöä Riihimäellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu