Ihana runkata samalla kun laskee motaria pitkin. Vakkari päälle ja kova muna käteen. Pervoo ajaa muiden ohi ja vatkata...varsinki pakujen ja rekkojen.
Autossa motarilla
Roadwanker
131283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Pitää varmaan kokeilla tuotakin ...
Ja taas tien päälle kalu ojossa. Hyvä kun naiset ajaa yleensä vähän hitaampaa, niin jos huomaa, et nainen ratiss ja varsinki yksin niin vatkata kunnolla ja hymyillä naiselle. Liikenneturvallisuutta toki ei vaaranneta :)
Kiihtyykö vauhti, kun huippu lähestyy ?
Niin, ja sitten vaatteet ja mahdollisesti auton istuinkin miehen mehuissa, mukava nousta autosta kahvitaolle kun vaatteet spermoissa.
Pitäsi olla jokin sytkärin virrasta itsekseen toimiva Flessu ...
Ei kiihdy vauhti kun pidän vakkaria päällä, ei siitä oikein muuten tule mitään. Joo, se välillä vähän ongelma kun spermat lentelee mihin sattuu mut yleensä koitan laskee niitä alavatsalle, et saa paidan alle piiloon. Tai jos sattuu huoltsikka tai levari niin niissä voi käydä sit lennättää.
Tänään työmatkalla Tampere - Lahti. Laitoin sukkahousut farkkujen alle valmiiksi hotellissa ja ensimmäisellä levarilla otin farkut jalasta pois, oli kiihoittavaa ajella vain sukkahousut ja tiukkapaita päällä. Kivasti kostui ja oli kovana, parilla levarilla piti kuivata sukkisten sisältä :)
Nyt motarilla, vain collarit jalas. Kova seisokki päällä. Runkaten linja-auton ohi. Mahtavaaa!
Linja-autossa nyt takapenkillä mli-kuopio välillä. Kolme ihanaa naista istuu muutaman rivin päässä. Pitkitän ja annan tulla etumaisen penkin selkänojalle ja lattialla....aah
Toi on liikenteen vaarantamista. Menkää muualle tumputtaa.
Mulla on tapana käyttää kortsua automatkoilla. Saa runkkailla rauhassa eikä paikat sotkeudu. Käytetty kortsu pysyy sitten paikallaan huoltoaseman vessaan saakka kun varmistan sen kumilenkillä tai penisrenkaalla.
Upee ketju. Ite sain autollisen teinijätkiä kiinnostumaan pää vinossa tsiikaamaan, ku ohitin niitä yöllä muna pystyssä. Ajoivat viel uudestaan vierelle, ku olin jo ohittanut ne hitaasti.
Ajelin eilen Espoossa valoisaan aikaan vain paita päällä ja runkkailin. Pysähdyin muutamilla parkkiksella ja Ikean parkkialueella. Erikoinen havainto, että ei juuri muut autoilijat osa katsoa sillä silmällä. Kuten alkukirjoituksessa mainittiin vain pakut ja bussit sekä rekat tarpeeksi korkealla havaitakseen mitään. Tänään tarkoitus lähteä jälleen hiukan myöhemmin kurvailemaan. Järisyttävä tunne ajella ilman housuja näin tammikuussa. Olen kesäisin ajellut täysin ilman vaatetusta ja hyvin matalaa urheiluautolla, joten tavallisellakin autolla näköyhteys.
Ip:nä ajelulle länsi uudellamaalla ja jos jollain on hyviä paikkoja tiedossa ottaisin infoa mielelläni vastaan. Ajattelin koukata Klaukkalan kautta Nurmijärvelle ja takaisin Espoon rannikolle.