Tunkki on söpö.....

Siitä kauniin vaimon otan.....
6423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minäpäs!

Äänestä

Valasta mä katsastan, kohta sillä ratsastan.

Äänestä
  • Pysy vaan peiton alla Kyllikkisi kanssa.

    Äänestä

siinä vaiheessa kun: takaa ei yletä,päällä ei pysy ja alle ei uskalla niin on passatava

Äänestä

Ihana on....onnonono on. Nnnn

Äänestä

Pidä tunkkis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PerttiOskari88v kirjoitti:

Siitä kauniin vaimon otan.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu