Öitä kansalle.

Ei ole koskaan oikeita sanoja viimeisiksi sanoiksi. En siis edes yritä sanoa mitään. Mutta biisi löytyy aina. Olkaa ihmisiä toisillenne.

https://m.youtube.com/watch?v=tAGnKpE4NCI
4146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kauniita unia. Upea kappale, tuohon on hyvä nukahtaa.

Äänestä
  • Kiitos ja hyvää yötä.

    Äänestä

Pitkästä aikaa tuli tuoki biisi kuunneltua.

Äänestä

Ei tarvita viimeisiä sanoja kun ne voivat olla yhteyden ensimmäiset😂

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nähdääntaas kirjoitti:

Ei ole koskaan oikeita sanoja viimeisiksi sanoiksi. En siis edes yritä sanoa mitään. Mutta biisi löytyy aina. Olkaa ihmisiä toisillenne.

https://m.youtube.com/watch?v=tAGnKpE4NCI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu