Maahanmuuttajia lisää

Suomeen pitää ottaa enemmän maahanmuuttajia.

Jos ei oteta,saadaan maailmalla hyvin äkkiä maine semmosena rasistien paratiisina,jonne pesiytyy sitte kaikenmaailman rasistinen,fasistinen,uusnatsien ym.. rikollisten roskaväki.

Toivon että suomea ei aleta käyttämään minään kaatopaikkana,jonne pesiytyy kaiken maailman uusnatsit ym paskasakki,,niitä ei tarvita yhtään sen enempää ku hihhuli uskovaisia terroristejakaan.

Voi olla että islamilaisten matkassa tulee ääriainestakin,mutta jos suljemme rajat,tänne ei sitte maailmalta muuta tulekkaan ku rasistisia moniala ammattirikollisia.

Nyt on jo olemassa kaikenmaailman "tämä valtakunta ensin" jne liikkeitä,joita johtaa ulkomailla epätoivotut henkilöt,ja jotka ei ole mitenkään sen parempia ku isikään.

3

237

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • niinnnn

      Ja persujen ihan turha peesata mitään patriootti ammattirikollisten uusnatsiliikkeitä.
      Ne on niille kuitenki ihan samanlaisia yhteiskunnan mädättäjiä, hirtettäviä maanpettureita ku vihreätkin.

    • Tarpeeksisaatu

      Kot,kot,joko taas,joko taas,matutko siellä haluavat lisätä sotavoimiaan maan
      valtaamiseksi,sanonko kelle.Eipä onnistu,kansa herää,sitten leikki hyysäreineen on
      kaukana.

    • suvakimulkut

      Avaaja kusipää äkkiä matkustamaan mamumaahan..Kokemaan pommit ja terrorismi..
      Ei tarvi tänne sitä raahata!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      253
      2115
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      1249
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      21
      1191
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      796
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      726
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      236
      705
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      225
      662
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      54
      510
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      458
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      442
    Aihe