Kurkon laskukiito ja töpsähdys.

HarleyTyttö

Sinä pidät itseäsi mailman valioyksilöiden ykkösenä moottoripyöräpalstalla homotellen, huoritellen ja osoittaen äärimmäistä rasismia, unohtamatta toki seksuaalisia idiotismejasi.
Olet kertomasi mukaan lentokapteeni, lennonjohtaja, sekä äärimmäisen rikas, muiden ollen fattaporukkaa, työttömiä ja jopa potilaita Sinun nimeltä mainitsemissa hoitolaitoksissa.

Olet päätynyt jatkamaan oireiluasi ilmoittaen tehneesi rikosilmoituksen saamiesi vastineiden johdosta, joten minä vastavuoroisesti ilmoitan että teen kaikkeni että oireilusi loppuu ja mikäli olet lennonjohtaja, kohtalosi käsittelee työnantajasi.

Mikäli Sinulla on hiemankaan tervettä harkintakykyä, pyydät anteeksi ja poistut palstoilta ainakin idiotismioireilujesi kanssa.

Mikäli et tiedä, niin on olemassa naisia kuten minä, että jos joku huorittelee niin siitä myös vastaa ja se on Sinun kohtalosi nyt.

8

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ThaiLady

      Jep, anna palaa Tyttö.

    • HondaKurkonAkseli

      Menepäs nyt Harleytyttöpoikahermafrodiittipelle joko päälääkärille tai Jakomäen pubiin lyhytterapiaan. Vitun nettikyylä. Lainaa jostain mopo, saat tuntea wild and free -fiilistä. Tai sitten tapa ittes, mikä olisi paras vaihtoehto noin kansantaloudellisesti mietittynä. Olet pelkkä kuluerä yhteiskunnalle.
      Joko virkamiehet kävivät? Apina.

    • HondaKurkonAkseli

      Tällä Harleypojullatytöllä, Palikkatestillä, mikä lieneekään nimimerkkinsä, on ilmeisesti maaninen vaihe menossa. Kohta lähtee alaspäin, ja sitten vetelee taas ranteitaan auki.

      Anna mennä vaan, emme menetä mitään. BUAAHHAAHHAAAAA.

      • Hondanen

        TöpsTöps goottiajobuutsi.
        Joko on KTM vaihdevivun suunnittelu valmistunut, että voi vaihtaa myös ylöspäin kun tossu ei mahdu nykyvivun alle?


      • Jutustelija1

        Jos haluaa ratkaisun tuohon vaihtamis ongelmaan, niin Harrikoissahan on sellainen vaihdevipu jota voi polkea kantapäällä takaa ylös vaihdettaessa niin ei tarvitse mahtua popot sinne etuväliin.

        Tuosta voi katsella meikäläisen vanhoja vermeitä: http://mattiviikate.blogspot.fi/

        Tuosta kolumniani, siellä on kanssa kuvia parista vanhasta jos jaksaa kaivella: http://mattiviikate.newsvine.com/

        Tuossa vielä suoralinkki siihen juttuun jossa on kuvia prätkistä kolumnissa: http://mattiviikate.newsvine.com/_news/2016/05/27/35598447-pictures-of-my-old-motorbikes-suzuki-gsx-r-1000-and-kawasaki-zx-9r


    • HondaKurkonAkseli

      Vituttaako köyhiä?

      • HarleyKurko

        Jutustelija on näppärä, siis harrikan vaihdevipu HondaKurkon Kooteeämmään, johon köyhillä ei ole varaa mutta pikkujuttu TöpöKurkolle.
        Kiitos muuten kysymästä, ei vituta.


      • Jutustelija1

        Joo sillä se vaihteidenvaihto sujuu vaikka olisi millaiset pohjat kengissä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      109
      2740
    2. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      29
      1321
    3. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      98
      1176
    4. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      997
    5. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      987
    6. Empaattisuus ja suoruus.

      Tässä tullut noita pehmeitä asioita pohdittua, mutta toisaalta olen myös yksinkertainen mies. Pidän suoruudestakin. Mi
      Sinkut
      133
      948
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      833
    8. Sä saat mut tuntemaan

      Jotain sellaista mitä ei saisi tuntea mutta må en mahda tälle mitään. Mulla on ikävä niitä meidän katseita ja sitä tunne
      Ikävä
      22
      673
    9. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      40
      668
    10. Tunnettujen vanhempien lapset, tv-sarja

      Tunnettujen vanhempien lapset saa tv-sarjan. Juurihan yksi heistä oli MTV:ssä 6.5.26 kertomassa ettei halua julkisuutta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      109
      625
    Aihe