Sinä pidät itseäsi mailman valioyksilöiden ykkösenä moottoripyöräpalstalla homotellen, huoritellen ja osoittaen äärimmäistä rasismia, unohtamatta toki seksuaalisia idiotismejasi.
Olet kertomasi mukaan lentokapteeni, lennonjohtaja, sekä äärimmäisen rikas, muiden ollen fattaporukkaa, työttömiä ja jopa potilaita Sinun nimeltä mainitsemissa hoitolaitoksissa.
Olet päätynyt jatkamaan oireiluasi ilmoittaen tehneesi rikosilmoituksen saamiesi vastineiden johdosta, joten minä vastavuoroisesti ilmoitan että teen kaikkeni että oireilusi loppuu ja mikäli olet lennonjohtaja, kohtalosi käsittelee työnantajasi.
Mikäli Sinulla on hiemankaan tervettä harkintakykyä, pyydät anteeksi ja poistut palstoilta ainakin idiotismioireilujesi kanssa.
Mikäli et tiedä, niin on olemassa naisia kuten minä, että jos joku huorittelee niin siitä myös vastaa ja se on Sinun kohtalosi nyt.
Kurkon laskukiito ja töpsähdys.
8
147
Vastaukset
- ThaiLady
Jep, anna palaa Tyttö.
- HondaKurkonAkseli
Menepäs nyt Harleytyttöpoikahermafrodiittipelle joko päälääkärille tai Jakomäen pubiin lyhytterapiaan. Vitun nettikyylä. Lainaa jostain mopo, saat tuntea wild and free -fiilistä. Tai sitten tapa ittes, mikä olisi paras vaihtoehto noin kansantaloudellisesti mietittynä. Olet pelkkä kuluerä yhteiskunnalle.
Joko virkamiehet kävivät? Apina. - HondaKurkonAkseli
Tällä Harleypojullatytöllä, Palikkatestillä, mikä lieneekään nimimerkkinsä, on ilmeisesti maaninen vaihe menossa. Kohta lähtee alaspäin, ja sitten vetelee taas ranteitaan auki.
Anna mennä vaan, emme menetä mitään. BUAAHHAAHHAAAAA.- Hondanen
TöpsTöps goottiajobuutsi.
Joko on KTM vaihdevivun suunnittelu valmistunut, että voi vaihtaa myös ylöspäin kun tossu ei mahdu nykyvivun alle? - Jutustelija1
Jos haluaa ratkaisun tuohon vaihtamis ongelmaan, niin Harrikoissahan on sellainen vaihdevipu jota voi polkea kantapäällä takaa ylös vaihdettaessa niin ei tarvitse mahtua popot sinne etuväliin.
Tuosta voi katsella meikäläisen vanhoja vermeitä: http://mattiviikate.blogspot.fi/
Tuosta kolumniani, siellä on kanssa kuvia parista vanhasta jos jaksaa kaivella: http://mattiviikate.newsvine.com/
Tuossa vielä suoralinkki siihen juttuun jossa on kuvia prätkistä kolumnissa: http://mattiviikate.newsvine.com/_news/2016/05/27/35598447-pictures-of-my-old-motorbikes-suzuki-gsx-r-1000-and-kawasaki-zx-9r
- HondaKurkonAkseli
Vituttaako köyhiä?
- HarleyKurko
Jutustelija on näppärä, siis harrikan vaihdevipu HondaKurkon Kooteeämmään, johon köyhillä ei ole varaa mutta pikkujuttu TöpöKurkolle.
Kiitos muuten kysymästä, ei vituta. - Jutustelija1
Joo sillä se vaihteidenvaihto sujuu vaikka olisi millaiset pohjat kengissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä3424332Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1422428Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575822056- 1411571
- 261107
Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!421094- 221005
Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan
Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein140999- 77989
Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?
Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!337931