Sinä pidät itseäsi mailman valioyksilöiden ykkösenä moottoripyöräpalstalla homotellen, huoritellen ja osoittaen äärimmäistä rasismia, unohtamatta toki seksuaalisia idiotismejasi.
Olet kertomasi mukaan lentokapteeni, lennonjohtaja, sekä äärimmäisen rikas, muiden ollen fattaporukkaa, työttömiä ja jopa potilaita Sinun nimeltä mainitsemissa hoitolaitoksissa.
Olet päätynyt jatkamaan oireiluasi ilmoittaen tehneesi rikosilmoituksen saamiesi vastineiden johdosta, joten minä vastavuoroisesti ilmoitan että teen kaikkeni että oireilusi loppuu ja mikäli olet lennonjohtaja, kohtalosi käsittelee työnantajasi.
Mikäli Sinulla on hiemankaan tervettä harkintakykyä, pyydät anteeksi ja poistut palstoilta ainakin idiotismioireilujesi kanssa.
Mikäli et tiedä, niin on olemassa naisia kuten minä, että jos joku huorittelee niin siitä myös vastaa ja se on Sinun kohtalosi nyt.
Kurkon laskukiito ja töpsähdys.
8
124
Vastaukset
- ThaiLady
Jep, anna palaa Tyttö.
- HondaKurkonAkseli
Menepäs nyt Harleytyttöpoikahermafrodiittipelle joko päälääkärille tai Jakomäen pubiin lyhytterapiaan. Vitun nettikyylä. Lainaa jostain mopo, saat tuntea wild and free -fiilistä. Tai sitten tapa ittes, mikä olisi paras vaihtoehto noin kansantaloudellisesti mietittynä. Olet pelkkä kuluerä yhteiskunnalle.
Joko virkamiehet kävivät? Apina. - HondaKurkonAkseli
Tällä Harleypojullatytöllä, Palikkatestillä, mikä lieneekään nimimerkkinsä, on ilmeisesti maaninen vaihe menossa. Kohta lähtee alaspäin, ja sitten vetelee taas ranteitaan auki.
Anna mennä vaan, emme menetä mitään. BUAAHHAAHHAAAAA.- Hondanen
TöpsTöps goottiajobuutsi.
Joko on KTM vaihdevivun suunnittelu valmistunut, että voi vaihtaa myös ylöspäin kun tossu ei mahdu nykyvivun alle? - Jutustelija1
Jos haluaa ratkaisun tuohon vaihtamis ongelmaan, niin Harrikoissahan on sellainen vaihdevipu jota voi polkea kantapäällä takaa ylös vaihdettaessa niin ei tarvitse mahtua popot sinne etuväliin.
Tuosta voi katsella meikäläisen vanhoja vermeitä: http://mattiviikate.blogspot.fi/
Tuosta kolumniani, siellä on kanssa kuvia parista vanhasta jos jaksaa kaivella: http://mattiviikate.newsvine.com/
Tuossa vielä suoralinkki siihen juttuun jossa on kuvia prätkistä kolumnissa: http://mattiviikate.newsvine.com/_news/2016/05/27/35598447-pictures-of-my-old-motorbikes-suzuki-gsx-r-1000-and-kawasaki-zx-9r
- HondaKurkonAkseli
Vituttaako köyhiä?
- HarleyKurko
Jutustelija on näppärä, siis harrikan vaihdevipu HondaKurkon Kooteeämmään, johon köyhillä ei ole varaa mutta pikkujuttu TöpöKurkolle.
Kiitos muuten kysymästä, ei vituta. - Jutustelija1
Joo sillä se vaihteidenvaihto sujuu vaikka olisi millaiset pohjat kengissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle442972Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362631Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532584Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1012244Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482084Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3381874- 1501546
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231188Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281175