Ei enää muslimeja lisää maahamme

Mitä maamme häviäsi jos tännekkään ei päästettäisi enää yhtään ulkomaalaistaustaista muslimia, kertokaa ihan omin sanoin sillä rajutkin aivopierut sallittu.
556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ai että mitä häviäisi?Ainoastaan voittaisi,tulemme itse häviämään totaalisesti jos tämä muslimien maahanmuutto jatkuu.Suomi on kristitty maa ja sellaisena pysyköön muuten tuhoudumme.Mihin muslimimaahan kristityt voisivat muuttaa ja vaatia oikeuksiaan,kysynpä vaan?

Äänestä

Miksi tänne ei hyväksytä vastauksia?

Äänestä

Olen lähettänyt vastauksia ja mikään ei mene läpi sensuurin,onhan kumma juttu!

Äänestä

Islam on harhaoppi ja juuri sen takia ei tänne tule ottaa yhtään muslimia,-kristittyyn maahan!

Äänestä

Suomi voisi säilyä hyvänä ja turvallisena maana seuraavatkin 100 vuotta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MouhijärvenMoukariArvi kirjoitti:

Mitä maamme häviäsi jos tännekkään ei päästettäisi enää yhtään ulkomaalaistaustaista muslimia, kertokaa ihan omin sanoin sillä rajutkin aivopierut sallittu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu