että mua ei oo olemassa, tuun ja istun sun pöydälle.
Seuraavan kerran, kun teeskentelet
21
521
Vastaukset
- Jos.et.tienny
Pöytä ei ole istumista varten, olit sitten paksukainen tai kevytkäinen.
- käysesiihenkin
Siksipä juuri. Vai seistäkö sillä pitää?
- Parempiolis
käysesiihenkin kirjoitti:
Siksipä juuri. Vai seistäkö sillä pitää?
Mikset istu sen miehen syliin, nosta kädellä sen katsetta ja sano: Kuules poju! Älä esitä ettet oo näkevinäs!
- toivotonta_
Parempiolis kirjoitti:
Mikset istu sen miehen syliin, nosta kädellä sen katsetta ja sano: Kuules poju! Älä esitä ettet oo näkevinäs!
Ei sen ja pöydän väliin mahdu. Enkä mä kehtaa siihen lattiallekaan heittäytyä mieltä osoittamaan. Tuskin huomais sitäkään. Jyräis vielä päälle tuolilla.
- hyvääyötää
Tää oli hyvä. Sain kiinni mielikuvasta ja repesin.
- Parempiolis
toivotonta_ kirjoitti:
Ei sen ja pöydän väliin mahdu. Enkä mä kehtaa siihen lattiallekaan heittäytyä mieltä osoittamaan. Tuskin huomais sitäkään. Jyräis vielä päälle tuolilla.
Riisuudu alasti ja kävele sen pöydän ohi.
- turha.toivo
Parempiolis kirjoitti:
Riisuudu alasti ja kävele sen pöydän ohi.
Tuskin siltikään huomaisi, kun olis niin paljon mielenkiintoisempaa nähtävää siellä komentoikkunassa.
- Parempiolis
turha.toivo kirjoitti:
Tuskin siltikään huomaisi, kun olis niin paljon mielenkiintoisempaa nähtävää siellä komentoikkunassa.
Sitten on varmaan parempi keskittyä johonkin viriilimpään tapaukseen jos ei muu kuin näyttöpääte kiinnosta.
- saattaisipatehota
turha.toivo kirjoitti:
Tuskin siltikään huomaisi, kun olis niin paljon mielenkiintoisempaa nähtävää siellä komentoikkunassa.
Nostat notkeasti sorjaa koipeasi, istut näppiksen päälle levität haarat samalla kun tartut miestä tukasta kiinni. Sitten viet miehen naaman kiinnostavampia näkyjä kohti.
- Älä_nyvvaa
Älä istu. Se on julumetun iso tila - avaruus, tuo ahterisi. Jos et ole huomannut, niin jopa kadonneeksi ilmoittamasi autosi löytyy perseestäsi.
- onneksiselvis
Mä oon jo ihmetellytkin, miksi tuo istuminen on niin epämukavaa. :D
- Ootniinkovajätkäuuuuuuh
Odota vaan mies joku työpäivä mä vielä tuun ja suutelen sua :D
Ensimmäinen kommenttini tähän ketjuun:
Työpaikkaromanssit tuskin ovat suotavia.
Kovin tuntuu joku NAINEN olevan innostunut MIEHESTÄ työpaikallaan.
(Taitaa olla kyseessä tämä Kalat-mies ja Kalat-nainen pariskunta,
jossa nainen kokee muistuttavansa Meg Ryania elokuvasta "Sinulle on postia".)Aloittaja, miksi työpaikkasi mies ei sitten ole sinusta kiinnostunut?
Kannattaisiko sinun yrittää löytää miesystävä jostakin muualta
kuin YHTEISELTÄ työpaikalta!
Onnea matkaan.- ennytsanois
Paljon suhteita syntyy työpaikoilla ja se on luonnollista. Ei me tiedetä aloittajan tilannetta, onko sopivaa tms.
- hymyhuuless
istu syliin nainen kyllä sut huomataa.
hymyhuulet huomataan!!!!!!!1- Päivänjatkoa
Onneksi musta ei oo kukaan kiinnostunut ainakaan Googletin netistä eikä juuri mikään osunut kenenkään kohdalle :)
- pahasilmä
Isken sua silmään, jos istut.
- Huomiokykyhyvä
Samoin näkyy ukon kakkonen suuttunut taas jostain. Niillä riitaa selvästi. Mies ärtynyt ja levoton jälleen. Jäänyt varmaan ilman seksiä? Onneksi ei minuun uskalla purkaa. Koska en anna siihen mahdollisuutta. Kun yrittää kiukutella minulle sanon rauhallisesti että kerro sille lortollesi ja kiukuttele sille jos kerta pitää ihan tapella. Hiljenee mies! Jos sillä ei olisi tuota kakkostaan niin antaisi se takaisin kuinka kuvittelen asiat. Ei uskalla joten siitä jälleen taas tiedän niiden tapelleen. Huomiotta nähtävästi jättänyt kakkosensa kun riitaa tullut.
- kilonpaloina
Mitä jos teeskentelet, ettet ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761715
- 108977
- 87834
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19663- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45508Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;191453- 26439