Ottaako miehen egolle

jos nainen on häntä vanhempi ?
4231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ota. Kiihottaa vain enemmän. :-)

Äänestä

Minä oon! Lällälläää. Hän kun synty, minä olin jo 3850 g ja 54 cm, osasin kivoja temppuja kuten hymyillä ja tarttua esineisiin ja kannatella päätäni käsiä kohottaessa.

Äänestä

Ei yhtään, jos on oma kaivattu. Enemmän ottaa pattiin, että jollain Kylie Minoguella oli 28-vuotias poikanen. Yleensäkin, jos jollain minua vanhemmalla hemaisevalla misulla on itseäni nuorempi mies.

Äänestä

Aivan luonnotonta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mitäsanoomiehet kirjoitti:

jos nainen on häntä vanhempi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu