Olen miettinyt mistä miesten katkeruus

johtuu ? Onko se upea tunne miehille kun he saa haukkua ja mollata naista jonka itselleen haluaisi palstoilla ja irl koko ajan? Onko se "mahti miehen" teko?


Jos naisten pitää kestää pakit hiljaa, miksi miehet eivät tee samaa? Miksi niitä kilpakumppaneja ja naista pitää alkaa mustamaalaamaan?
3245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi yleistys?

Äänestä

Eihän naisilta edes pakkeja saa, välinpitämättömyyttä vaan, kun eivät uskalla sanoa suoraan. Sellainen on perseestä kun pitää alkaa kelaileen pitääkö mun sitten muuttua jotenkin ja niin edelleen.

Äänestä

Ei, se ei ole mahtimiehen teko.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kysymystähän kirjoitti:

johtuu ? Onko se upea tunne miehille kun he saa haukkua ja mollata naista jonka itselleen haluaisi palstoilla ja irl koko ajan? Onko se "mahti miehen" teko?


Jos naisten pitää kestää pakit hiljaa, miksi miehet eivät tee samaa? Miksi niitä kilpakumppaneja ja naista pitää alkaa mustamaalaamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu