Kovasti kuuluu Turbo Vitarat haukkaavan öljyä, jopa 1.8 litraa tuhannella ovat lisäilleet. Hurjalta kuulostaa. Paljonko olette joutuneet lisäämään omaanne? Mulla vapaasti hengittävä kone Vitarassa, eikä ölyä kulu.
Vastaukset 10
- poistoja
Liesing skodaan saa kaataa ökelii, litra tolkulla firman piikkiin!
- ProvotHirteen
Munkin Audi vei 4l/1000km!!!!! Ja mulla on vielä linkki asiaan, joka aloittajapelleltä tietenkin puuttui.
http://yle.fi/uutiset/3-8020573- Nunna_
Missä luostarissa kyseinen Munkki työskenteli, kun Audilla ajeli?
Perusteleppa, mitä tarkoitat, että aloittajalta puuttui linkki? Lue Suomi24/keskustelut säännöt ja totea, ettei omien mielipiteiden, ajatusten, kuulon tai luulon kirjoittamiseen ja todellakaan tarvitse minkään valtakunnan linkkiä tai faktaa. Kannattaa jättää kommentointi ja lukeminenkin täällä muille, jotka ymmärtävät asian.
- Tuo Turbo Vitaran öljyn kulutus viittaa ilmeisesti kyseisten koneiden lyhyt ikäisyyteen, josta täällä kirjoitettiin? - ProvotHirteen
Linkin laittaminen sepustukseen kertoo siitä, että provoilijalla on edes hitusen jonkinlaista pohjaa sepustukselleen. Ilman linkkiä se on vain SUURI VALHE! Tajuatko molopää?
- VITARA
ProvotHirteen kirjoitti:
Linkin laittaminen sepustukseen kertoo siitä, että provoilijalla on edes hitusen jonkinlaista pohjaa sepustukselleen. Ilman linkkiä se on vain SUURI VALHE! Tajuatko molopää?
"Linkin laittaminen sepustukseen kertoo siitä, että provoilijalla on edes hitusen jonkinlaista pohjaa sepustukselleen. Ilman linkkiä se on vain SUURI VALHE! Tajuatko molopää?"
Missä linkki kyseisestä väitteestä??? Eli VALETTA ilman linkkiä!!!!
Eli, kaikki Suomi24 keskustelujen kirjoitukset, joissa ei ole linkkiä on mielestäsi valetta?? Näitä kyseisiä kirjoituksia on arvioni mukaan kaikista kirjoituksista noin 98%.
Olet todella sairas ja varmaan kova valehtelemaan, koska tuosta valehtelusta on jokin trauma sinulle poloiselle jäänyt.
Laita säännöistä linkki tai lähdeviite, jossa todetaan linkittömien kirjoitusten olevan valetta, molopää idiootti.
- Au.di
Öljynkulutus kuuluu olevan ongelma monessakin Audissa. Litra, puolitoista menee helposti 1000 kilometrillä. Öljynvaihto on tarpeetonta, kun vaihtovälillä joutuu lisäämään jopa 10 litraa. Kuulin, että eräässä firmassa oli sisäinen tarkastus puuttunut asiaan, kun työsuhde-Audilla ajeleva oli ostanut öljyä firman piikkiin kymmeniä litroja vuodessa. Epäiltiin, että hän ostaa työnantajan laskuun öljyt koko suvun autoihin
- autoope
en ole havainnut mitään kulutusta vielä 14 000 km ajettua. Mistähän mahtaisi olla kyse muusta kuin kilpailevan merkin tuottamasta parjauskampanjasta? Mahtaa olla kova pelko toyotan myyjillä ja maahantuonnista vastaavilla?
- karstaa
Kakstahtis skodat ovat valloittaneet suomen, autokannan!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 61431
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671058Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.260879- 69789
- 63768
- 73708
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22666Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?136641Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran68616Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32578- 40576
- 54543
- 55528
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?101507Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.42504- 38499
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40483- 30473
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20468Oot komea
etkä näytä vanhenevan. Mieskarkki. Mä en yritä mitään, mä oon sulle liian vanha. Olis kuitenkin kiva tutustua suhun. n20463