Mulla on sellainen ikuinen

ongelma, mä haluaisin jatkuvasti notkua sun vierellä ja kertoa huonoja juttuja.
10539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

mullakin

Äänestä

Toivottavasti jatkossakin notkut ;)

Äänestä
  • Enpä tiedä onnistuuko. :'(

    Äänestä

  • Tykkäisin kovasti:)

    Äänestä

  • Liiansöpöä kirjoitti:

    Tykkäisin kovasti:)

    että hän tykkää susta yhtä paljon kun sä siitä.

    Äänestä

Sama tilanne kuin aloittajalla :(

Äänestä

Notkumisesi on päiväni piristys.

Äänestä

Niinhän sä kakkonen teet sen edelleen. Yritätte vaan salata sen paremmin. Mitä se kertoilee meistä? Meillä kriisiä vai tunteettomuutta? Kumpi nyt menossa?

Äänestä
  • Omalta kohdalta voin kertoa, että on yksi jonka kanssa haluaisin kaverisuhteen, jos hän ei ole samaa mieltä niin olen yksin niin kauan kuin olen työelämässä!

    Äänestä

  • pysyväpäätös kirjoitti:

    Omalta kohdalta voin kertoa, että on yksi jonka kanssa haluaisin kaverisuhteen, jos hän ei ole samaa mieltä niin olen yksin niin kauan kuin olen työelämässä!

    Ootko pysyväpäätös mies vai nainen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


söpöllemiehelle kirjoitti:

ongelma, mä haluaisin jatkuvasti notkua sun vierellä ja kertoa huonoja juttuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu