Terkkuja tutuille ja tuntemattomille. Odottelen tässä jo kevättä. Vappuna taas Lieksaan ja tietysti Vaskiviikolla pitää käydä tsekkaamassa vaskiteltan tarjonta.
Keveähköt korkokengät kiinnostaa...
Keveähköt korkokengät kiinnostaa...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Ei ole enää korkokenkiä , katkesi humpan pyörteissä. Kehtasi suutari vielä hävyttömästi vihjailla etteikö muka kenkäni kestä 130kg painoa.Todella hävytön heppu , kehoitti minua ostamaan maihinnousukengät. Enpä mielipidettään liiemmin arvostanut ja nyt minulla on upouudet pinkit crocsit. Mitä??? Eikö laatunainen kelpaa
Joensuun herralle ? Kunhan täältä koneeltani joskus ulkoilmaan pääsisin. Mutta kun kaikki rasset mielessäni pyörii etten ehdi. Ehkä Vapuksi.