Seksi ahdistaa?

niihh

Minua ahdistaa seksi. Olen 19v mies ja olen iskenyt muijan ja seurustelemme kohta puoli vuotta jo mennyt mutta emme ole seksiä harrastaneet koska minua ahdistaa ja pelottaa seksi. Hänellä on ollut yksi ennen minua ja hän ilmeisesti tietää mitä haluaa. Minä olen tämmöinen herkkä poika ja ahdistaa koska en tiedä osaanko. En tiedä miksi en uskalla sekstailla hänen kanssa ja lamaannun jos hän ehdottaa. Mitä mä teen?

6

382

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naimaan

      Ei muuta kuin tulta päin ja nai naisystäväsi ja sillä selvä homma hoitoon

    • Kikkeliskok

      Kyllä se siitä lähtee, kun vaan annat tilanteen ajautua teille molemmille luonnollisella tavalla kohti ekaa kertaa. Kerro ihmeessä hänelle, että kyseessä on eka kertasi ja se jännittää sinua kamalasti. Rentoutukaa mukavasti kahdestaan jossain rauhallisessa paikassa, ottakaa vaikka lasi viiniä, niin olo kevenee mukavasti. Ei enempää, muuten jännitys yhdessä viinin kanssa torppaa hyvät aikeet. Pyydä, että saat tutustua ensin hänen vartaloonsa ennen kuin hän saa tehdä saman sinulle. Eka kerta ei ole yleensä koskaan mikään huippusuoritus, sellaista siitä on aivan turha odottaakaan. Todennäköisesti valtaosalla miehistä eka kerta on päättynyt parin tökkäyksen jälkeen tulleeseen siemensyöksyyn, mutta seuraavat kerrat ovat sitten paljon mukavampia.

    • dseagfred

      Onko kyse siitä että et halua vai että et meinaa uskaltaa?
      Jos kyse on siitä että et halua ja halu ei ole puolessa vuodessa tullut, niin epäilys on että olet aseksuaali. Tiedä häntä.
      Jos taas et meinaa uskaltaa, niin suosittelen vaan että rupeatte suutelemaan intohimoisesti. Yleensä se siitä päätyy seksiin. Jos olet seurustellut hänen kanssaan puoli vuotta niin ei hänen luulisi kovin pelottava olevan.
      Ei seksi - varsinkaan parisuhdeseksi - ole osaamisesta kiinni. Ehditte hyvin oppia oikein hyviksi rakastajiksi. Kantsii kokeilla.

    • Hahahahahahaa

      Jäät ikusesti ilman ..buhahahaha

    • himoköyrijä

      Nyt äkkiä sekstailemaan. Muuten on vaara et tyttöystäväsi menee vieraisiin tai jopa jättää sut. Rohkeasti vaan touhuamaan. Kyllä se siitä lähtee sujumaan!

    • 36vNainen

      On myös mahdollista ottaa kypsässä iässä oleva nainen opettajaksi niin saat kokemusta roppakaupalla

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      151
      8853
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      49
      6181
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      61
      4521
    4. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      47
      4104
    5. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      71
      4047
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      95
      3604
    7. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3454
    8. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      160
      3345
    9. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      18
      2206
    10. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      14
      2127
    Aihe