Ikivanha valitus Miten Hua Hin on huono paikka , jokaisella on oma mielipiteensä , johon tietysti on oikeus , myös saa vapaasti " äänestää jaloillaan " .
Tänä talvena on kuitenkin on ennätysmäärä matkailijoita valinnut onnistuneesti
kohteeksi juuri Hua Hin in .
Tyytyväisiä ovat , harvat lomansa pilaavat etsimällä hevosenkikkareita rannalta, tai
naukumalla miten kallista kaikki on, 20 vuoden kokemuksella on todettava , että on hinnat muuttuneet, kuten myös bhatin kurssi euroon verrattuna, mutta siitäkään
tuskin voi syyttää Hua Hin iä..... Hieno kohde.
Vanha " vitsi " - käännä lehti
4
231
Vastaukset 4
- OlenEriMieltä
Tänä talvena 48% myyty englantilaisille vähemmän matkoja kuin viime vuonna kirjoitti Guardian lehti ennen joulua. Vai tarkoitatko turisteilla vain suomalaisia taas.
Itse olen vuoden vaihtee arhaaseen sesonkiaikaan siis Hua Hinissä ja turistien vähyys oli huomattavissa.
Menen torstaina taas Hua Hiniin pitkäksi viikonlopuksi kun kutsuttiin erään tanskalaisen syntymäpäiville joten tulen näkemään sen turistien oikean määrän taas ihan livenä. Hotellin saamisessa ei ollut ainakaan ongelmia tilaa löytyi. - NähtävyysRautatieasema
Kyllä tuossa Hua Hinin ns. huonoudesta todistaa siinä ketjussa usean kirjoittajan mielipide. Yli 200 viestiä ja pääosin negartiivisiä kokemuksia. Kaikille ei riitä vain uima-altaalla löhöily vaan aktiviteetit kiinnostavat, niitähän ei Hua Hinissä kovin paljoa ole.
- 258942335777
Jos totta puhutaan, niin tännehän kirjoittavat vain ja ainoastaan tyypit joitten mielestä missään - mikään ei ole hyvin, Moittivat -suorastaan haukkua räksyttävät joka asiasta.
Hua Hin issä harrastetaan ja siellä löytyy niin runsaasti aktiviteetteja ettei tämmöisille
P- palstoille riitä aikaa ... Joutojätkät ne täällä riekkuu .- näinhänseon
Niin teillähän on se kuuluisin joutojätkä lerppa, joka karkottaa kaikki Hua Hinin matkaa miettivät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.521358Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt181053- 93987
- 77683
- 37678
- 27480
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.17458- 26451
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?53450Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?
Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h30423