Jos juuri sinulle

Ei näytä olevan täällä SELVÄSTI itsellesi kohdistettua tai itseäsi koskevaa asiaa niin ei se tarkoita, että jollekin toiselle ei voisi olla.
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Just. Mieti vaan, mä juttelen suoraan ihmisille.

Äänestä

elikkä tääkään viesti ei ollut mulle :(

Äänestä

Juu ja paranoidiakin voi ehkä joku vainota. Ja luulosairas voi olla myös oikeastikin sairas. Ja foliohatusta voi olla jotain hyötyä, ainakin se herättää keskustelua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tätäkinvoimiettiä kirjoitti:

Ei näytä olevan täällä SELVÄSTI itsellesi kohdistettua tai itseäsi koskevaa asiaa niin ei se tarkoita, että jollekin toiselle ei voisi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu