Hei, olemme 60 ja 61 v pariskunta, elämme etäsuhteessa, ja aloin siksi kirjoittamaan naisena kun tapaamme mieheni kanssa viikottain jota kuinkin, käymme tanssimassa usein vkl, kun tavataan harrastamme seksiä joka tuntuu ihanan taivaalliselta, tauon jälkeen, sitä olen ihmetellyt kun mies kykenee monesti yhdyntään peräkkäin, hän on himoliikuja, hiihto, pyöräily, vatsalihakset painojen nostot, ei tupakkaa jne, minua naisena on alkanut miellyttämään sellainen seikka kun mieheni haluaa tanssia muiden naisten kanssa ja minä vastaavasti muiden miesten kanssa, käyn usein wc- kuivaamassa pimppaani kun se on kostea, ja sitten jommalla kummalla kun olemme valtavan halukkaita, miehellä seisoo tosi kovana kalu ja minä olen hyvin kostea, ja yhdyntä sujuu erittäin hyvin laukeamme molemmat, minua jotenkin kiehtoo katsoa kun mies tanssii nuorempien naisten kanssa hyvin lähellä toista naista.
Onko muilla etä pareilla millaisia kokemuksia tanssista ja sen jälkeisestä seksi harrastamisesta kokemuksia.
Onko muilla etä pareilla millaisia kokemuksia tanssista ja sen jälkeisestä seksi harrastamisesta kokemuksia.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hei, pariskunta olemme 54 n ja 55 m kiva ja mukava pari, olisi hauska jos teitä kiinnostaisi vaikka tutustua meihin, luettuamme kirjoituksesi, meillä jotenkin tuntui siltä että voisimme ystävystyä kanssanne, ja eihän sitä tiedä mitä kivaa ja haustaa vielä keksisimme.
No moi, kiva kuulla että on kohtalotovereita, mistä päin suomea asutte ? kun voisimme sopia jollekin vaikka lavalle treffit, niin voitaisiin paremmin jutella, me asumme Pohjoisessa Kymenlaaksossa :) ja käymme tanssimassa koko E- Suomen alueella, mutta palataan joohan ?
Hei, kiva kuulla teistä, oikein mukaa, me tanssimme myös, kiertelemme samoin lavoja, olettkeo käyneet Saarijärvellä koskaa siellä Kukonhiekassa, se on mahtava paikka ja miehiä on tosi paljon, mun mies tietty tiirailee aina naisia, ja yrittää päästä hakemaan heitä aina hitaalle kappaleelle, kerran näin aivan kuin vahingossa nän päsi jo suukottelemaan daamiaan, miten teillä no suukottelut ?
hei, tutustutaan ensin parina ja sun miehän voi tulla hakemaan mua hitaalle kappaleelle, lupaan pitää häntä oikein hyvänä, pukeudun oikein viettelvän seksikkäästi, ja lupaan myös kiusata hänen pikku veljeään, nauttisitko siitä kun näkisit minun suutelevan sun miestäsi, hi kuule meillä tulee olemaa nihanan kuuma kesä vai mitä.
Mutta me palaamme vai mitä sovitaan sitten vkl Saarijärvelle.