Vaimo sai mustaa.

Whiteboy75

Ja tuli raskaaksi? Mitä tehdä?

7

350

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bruuhaahaaa

      No luonnollisestikin työnnät löylykauhan perseesees ja kuset muuntajaan vitun homo runkkari

      • Hei nimimerkki bruuhaahaaa!

        Minkä vuoksi suosittelet moista toimintatapaa? Onko sinulle käynyt tuolla tavoin ja ratkaisit asian suosittelemallasi kikalla vai mistä päähäsi tuollainen idea pälkähti? Vai uskotko, että löylykauhan työntäminen anukseen, auttaisi stressaavaassa tilanteessa? Onko sinulla tapana aina hermojen kiristyessä kiiruhtaa lähimpään saunaan tai paikkaan, jossa on löylykauha tarjolla ja alkaa antaumuksella dippailemaan?

        Entä sitten tämä muuntajaan virtsaaminen. Miksi ihmeessä sellaista suosittelet? Oletko sitäkin kokeillut ja sen rentouttavaksi todennut? Vai saatko tuollaisesta toiminnasta jonkinlaista seksuaalista mielihyvää? Kerro ihmeessä lisää.

        Odotan innolla tarkan harkinnan ja syvällisen pohdiskelun synnyttämää vastausta, joka varmasti saapuu pian. Vaikutat nimittäin olevan innokas kirjoittaja. Ainakin julkaisusi kirjoitusasun perusteella kirjoitat sellaisen intohimon vallassa, että et huomaa kiinnittää huomiota edes perussääntöihin. Ymmärrän sen toki, sinulla oli kiire päästä julistamaan sanomaasi. Toivon kuitenkin, että panostat oikein kunnolla vastaukseen, jonka minulle suollat. Kiitos jo etukäteen.

        Oikein ihanaa jatkoa ja kaikkea hyvää sinulle nimimerkki bruuhaahaaa!

        Yksi juttu vielä. Mikäli olet vain sosiaalisesti syrjäytynyt, seksuaalisesti turhautunut ja lukossa oleva, itsetuntosi kanssa painiskeleva pikku ressukka, joka projisoi pahaa oloaan internettiin, niin toivotan sinulle voimia ja jaksamista!

        PS: Uskalla kohdata itsesi.


    • mikkolan

      No jaa mitä mietitte.Se on tapahtunut mitä yritittekin.Onkos se mutkikasta saada mustalta munaa nyt saatte sen mitä kaipasittekin.Anatte jatkossakin mustalle jos kaipaatte lapsellenne leikkikaveria noinkun onistuu lapsen teko.Voisinko tulla kattoon kun seuraavalla kertaa olette naisen kanssa leikkimässä.Tietääkö musta mies miten vaimollesi kävi,kun sai kepillisen alku limaa pilluunsa,jos terve lapsi tulee ei kait sinä mitään estettä ole ja ,kun kristitty viellä jos on niin sitä parempihan se vaan on eikös olekin hyvä juttu.

    • Tehkää niin tai näin pääasia että pääsen kummiksi. Ei se lapsi siitä muuksi muutu vaikka väri onkin tummempi kuin aikoinaan iso sedän enolla.
      Toisaalta saitte sen mustan siittäjän koukkuun ja nyt saatte sen halutessanne viikonloppu kylään.

    • Laita tietoa mitä teette.

    • Kiihoittava juttu mutta miten jatkuu?

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      120
      6978
    2. Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?

      Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam
      Maailman menoa
      50
      4687
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      74
      3724
    4. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      27
      2794
    5. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      32
      2478
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      22
      1926
    7. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      200
      1438
    8. Martinan prinsessahäät peruuntui

      Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      319
      1244
    9. Vakavasti psyykkisesti sairas on pakkohoidossa - Ja asuu silti kotona

      Miten käy, kun vakavasti psyykkisesti sairas "hoidetaan" kotona? Norjassa psyykkisesti sairaiden vuodepaikkojen määrä on
      37
      1042
    10. Pahastuisitko

      Jos tietäisit, että katselen lähes päivittäin kuviasi? Miehelle
      Ikävä
      88
      898
    Aihe